איך למתג את עצמך בפייסבוק?

רשתות חברתיות (ובישראל במיוחד הפייסבוק) הוא כלי בו ניתן להשתמש לקידום המיתוג האישי ואף סיוע בגיוס לקוחות חדשים. אז חוץ מפרופיל החברים, העמוד העסקי, התמונות, הסטטוסים, ההפצה בקבוצות המבצעים והתחרויות – יש עוד דרך מעניינת. 

פתיחת קבוצה בפייסבוק.
לכל אחד מאיתנו יש אפשרות לפתוח קבוצה בפייסבוק, להזמין אלייה חברים, שמשתמשים אחרים גם יוכלו להירשם אליה, ושהם יוכלו להזמין ולאשר חברים חדשים בעצמם (אלא אם כן הגדרתם כי זו קבוצה פרטית).

איך המיתוג אבל נכנס פה?
זה הקטע המעניין: המטרה בפתיחת קבוצה היא לייצר עניין בתחום משותף ולמתג את עצמכם כמומחים בתחומכם.  כמו כן בתוך הקבוצות יש סבירות גבוהה שתוכלו למצוא קולגות שעשויים להפוך לספקים שלכם, ללקוחות שלכם – ובכלל בקבוצות ברשתות חברתיות יש המון מקום לשיתופי פעולה עסקיים.

כדי שמשתמשים בפייסבוק ימצאו את הקבוצה שלכם, גם אלה שלא מכירים אתכם, חשוב לדעת לבחור שם מתאים שימשוך גולשים מהתחום. לדוגמה: אחד הלקוחות שלנו הוא עורך דין נדל"ן ומקרקעין, וכדי למתג אותו פתחנו עבורו קבוצה "דירות מפה לאוזן-אשדוד".

כך הקבוצות הן לרוב ממוקדות נושא והגולשים שנרשמים אליהן מתעניינים/עוסקים/מזדהים עם הנושא של הגרופ. בנוסף, ניתן לקדם את האתר או העמוד העסקי שלכם באמצעות הוספת פוסטים ותכנים בתוך הקבוצה עצמה. חשוב לציין, כי לאחר שהקבוצה עלתה לאוויר,כדאי לתת לקבוצה תיאור כדי שכולם יבינו על מה היא מבוססת. הפוסטים שלכם הם חלק חשוב, אבל אתם לא רוצים לראות ספאם בקבוצה ופוסטים שלא בדיוק מועילים. לכן, הגדירו לקבוצה קווים מנחים ותבקרו כל הזמן כי כולם עומדים בהם.

רוצים למתג את עצמכם ברשת ולא יודעים איך? צרו איתנו קשר עכשיו!

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

למה להשקיע בשיווק דיגיטלי לעסק שלך? (10 סיבות חשובות)

אנחנו מדברים פה הרבה על שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות ונותנים הרבה טיפים לניהול נכון של העמוד העסקי. אבל למה בכלל צריך להשתמש ברשת חברתית? בשביל מה צריך את זה בכלל? למה להשקיע את הזמן בחשיבה יצירתית, בנוכחות חברתית ועוד?

איך מגייסים לקוחות לעסק ב 2020?

הלקוחות דורשים לקבל את המידע או השירות בצורה המהירה ביותר ולהבין מיד מה כל עסק מציע, מהצד השני, בעלי עסקים לא יכולים לחכות למהלכי שיווק ארוכים ורוצים לקבל תוצאות מיידיות.

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!