איך לשלב תרבות אירגונית ומדיה חברתית ב2020?

אולי ייעניין אתכם גם

תרבות אירגונית צריכה להיות מושתתת על ערכים שהעסק קובע מראש ועומד בהם. אחד מהדברים שכדאי לעשות, זה לשתף את התרבות האירגונית במדיה החברתית. יש יתרונות מאוד ברורים בעשיית הדבר. למשל, אנשים רואים כמה כיף לעבוד אצלכם והם יכולים להיות עובדים פוטנציאלים בעתיד. עוד דוגמא היא שעוקבים מקבלים "אנרגיות חיוביות" מהתמונות האלה ומחסום הקניה של המותג שלכם קטן.

כשמחליטים לפרסם פוסטים שמשקפים את התרבות האירגונית שלכם כדאי מאוד שהעובדים יהיו בצד שלכם ושיהיו מעורבים. אחרי הכל, שיתוף פוסט של עובד, יכול לחשוף את המותג שלכם לחברים שלו וכתוצאה מכך לקהלים חדשים ופוטנציאלים.

אם אתם רוצים שהעובדים שלכם יהיו מעורבים במאמצי המדיה החברתית שלכם, כדאי שתקראו את הטיפים הבאים:

  1. וודאו כי העובדים באותו ראש איתכם ועם האסטרגיה שלכם.

  2. בססו קווים מנחים – מה עושים ולא עושים, מה מקובל ומה פחות.

  3. בחרו אנשים שרוצים ושמחים להיות מעורבים. אל "תדחפו" או תכריחו אנשים שלא מעוניינים להשתתף.

  4. שלחו עדכונים מעניינים לעובדים ברשת או במייל הפנימי ועודדו אותם לשתף את המידע בחשבון המדיה החברתית האישי שלהם, שפתו זאת במדיה החברתית של העסק שלכם גם כמובן!

נקודה חשובה שכדאי שתעלה כתו סיום – על מנת שהאסטרטגיה הזו תעבוד, אתם צריכים לשדר אמינות. לכן, הפוסטים אמורים לשקף את המציאות ולא רק בשביל יראו ויראו.

רוצים להקפיץ את העסק שלכם קדימה? צרו קשר עכשיו!

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

על חשיבות האיכות בכתיבת מאמרים

בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בהצלחת קידומו של האתר שלכם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. כיום קיימים הרבה מקדמי עסקים המציעים כתיבת תכנים, אך הבעיה היא שהם לא שמים דגש על איכות המאמרים שהם מפרסמים, אלא מתמקדים בייצור כמויות רבות של תכנים. אמנם, יש חשיבות לתדירות עדכון התכנים באתר לתהליך קידום, אך אסור לשכוח שהאיכות חשובה לא פחות.
מאמר אשר כתוב היטב ימשוך יותר תנועה-מה שאומר שיותר קוראים אכן יבקרו באתר שלכם. זה יהפוך אותו לאטרקטיבי, יותר אנשים ישתפו אותו, וכך גם יגדלו הסיכויים שמפרסמים ירצו להשתמש באתר שלכם.

צרו קשר

מלאו את הטופס ויחד נבנה לעסק שלכם אסטרטגיית שיווק מנצחת!

*המידע שלכם ישמש אותנו אך ורק ליצירת קשר עםמכם ולעולם לא יועבר לצד שלישי

בואו נדבר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור עמכם קשר בהקדם
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי