אתרי עריכה שיעניקו לפוסט שלכם את המראה הנכון!

אולי ייעניין אתכם גם

מציאת התמונות הנכונות שיתאימו לבלוג שלכם ולפוסטים שלכם ברחבי הרשת החברתית הוא פן חשוב במיוחד בהצלחת הפוסטים שלכם, אך היבט זה עלול לגזול לעתים זמן ולהוות הוצאה לא מבוטלת.
המאמר הבא הולך לחסוך לכם זמן ותסכול על ידי כך שנציג בפינכם כמה מהכלים ה-"אמנותיים" האהובים עלינו.
אנשים רבים מחפשים אחר אתרים בהם יכולו להוריד תמונות בחינם לשימוש באתרים וברשתות החברתיות, או אתרים בעזרתם יוכלו לבצע עריכה גרפית. אז וודאו שאתם מסמנים את הרשימה הבאה במועדפים שלכם- כי אנחנו בטוחים שתשתמשו בה הרבה.

  1. Canva – האתר שאנו משתמשים בו כשאנו רוצים ליצור תמונה לוכדת תשומת לב! באתר יש מגוון אופציות לעיצוב התמונה שתוכלו לבחור מבניהם, בנוסף יש מאגר נכבד של תמונות בחינם שתוכלו להוריד, ועוד אלפי תמונות במחיר של דולר לתמונה.

  2. Wordswag– מעוניינים להוסיף לתמונה שלכם ציטוט או טקסט כלשהו? אנחנו ממליצים על האתר הזה, הוא מעניק לכם אופציה ליצור טקסטים מגוונים בעיצובם בתוך שניות בלבד!

  3. Rhonna Desingns– אפליקציה שמעניקה לכם את האופציה ליצור תמונות מרהיבות ביופיין תוך שימוש פונטים ברמת עיצוב גבוהה, מסגרות, ומסכות הכל נכלל ביישום שעולה 1.99 דולרים.

  4. Pic Monkey– אתר המעניק אופציה לעיצוב תמונות בחינם, האתר מאפשר יצירת תמונות מאפס, עריכה או שיפור כללי של הנראות של התמונה הקיימת.
אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

פוסטים ממומנים

מעבר לכלים חיצוניים שיכולים לתרום לחשיפת העסק שלך, יש כלים אפקטיבים בתוך הפייסבוק שיכולים לקדם

צרו קשר

מלאו את הטופס ויחד נבנה לעסק שלכם אסטרטגיית שיווק מנצחת!

*המידע שלכם ישמש אותנו אך ורק ליצירת קשר עםמכם ולעולם לא יועבר לצד שלישי

בואו נדבר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור עמכם קשר בהקדם
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי