אתרי עריכה שיעניקו לפוסט שלכם את המראה הנכון!

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מציאת התמונות הנכונות שיתאימו לבלוג שלכם ולפוסטים שלכם ברחבי הרשת החברתית הוא פן חשוב במיוחד בהצלחת הפוסטים שלכם, אך היבט זה עלול לגזול לעתים זמן ולהוות הוצאה לא מבוטלת.
המאמר הבא הולך לחסוך לכם זמן ותסכול על ידי כך שנציג בפינכם כמה מהכלים ה-"אמנותיים" האהובים עלינו.
אנשים רבים מחפשים אחר אתרים בהם יכולו להוריד תמונות בחינם לשימוש באתרים וברשתות החברתיות, או אתרים בעזרתם יוכלו לבצע עריכה גרפית. אז וודאו שאתם מסמנים את הרשימה הבאה במועדפים שלכם- כי אנחנו בטוחים שתשתמשו בה הרבה.

  1. Canva – האתר שאנו משתמשים בו כשאנו רוצים ליצור תמונה לוכדת תשומת לב! באתר יש מגוון אופציות לעיצוב התמונה שתוכלו לבחור מבניהם, בנוסף יש מאגר נכבד של תמונות בחינם שתוכלו להוריד, ועוד אלפי תמונות במחיר של דולר לתמונה.

  2. Wordswag– מעוניינים להוסיף לתמונה שלכם ציטוט או טקסט כלשהו? אנחנו ממליצים על האתר הזה, הוא מעניק לכם אופציה ליצור טקסטים מגוונים בעיצובם בתוך שניות בלבד!

  3. Rhonna Desingns– אפליקציה שמעניקה לכם את האופציה ליצור תמונות מרהיבות ביופיין תוך שימוש פונטים ברמת עיצוב גבוהה, מסגרות, ומסכות הכל נכלל ביישום שעולה 1.99 דולרים.

  4. Pic Monkey– אתר המעניק אופציה לעיצוב תמונות בחינם, האתר מאפשר יצירת תמונות מאפס, עריכה או שיפור כללי של הנראות של התמונה הקיימת.

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

שיווק בפייסבוק

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי