אתרי עריכה שיעניקו לפוסט שלכם את המראה הנכון!

מציאת התמונות הנכונות שיתאימו לבלוג שלכם ולפוסטים שלכם ברחבי הרשת החברתית הוא פן חשוב במיוחד בהצלחת הפוסטים שלכם, אך היבט זה עלול לגזול לעתים זמן ולהוות הוצאה לא מבוטלת.
המאמר הבא הולך לחסוך לכם זמן ותסכול על ידי כך שנציג בפינכם כמה מהכלים ה-"אמנותיים" האהובים עלינו.
אנשים רבים מחפשים אחר אתרים בהם יכולו להוריד תמונות בחינם לשימוש באתרים וברשתות החברתיות, או אתרים בעזרתם יוכלו לבצע עריכה גרפית. אז וודאו שאתם מסמנים את הרשימה הבאה במועדפים שלכם- כי אנחנו בטוחים שתשתמשו בה הרבה.

  1. Canva – האתר שאנו משתמשים בו כשאנו רוצים ליצור תמונה לוכדת תשומת לב! באתר יש מגוון אופציות לעיצוב התמונה שתוכלו לבחור מבניהם, בנוסף יש מאגר נכבד של תמונות בחינם שתוכלו להוריד, ועוד אלפי תמונות במחיר של דולר לתמונה.

  2. Wordswag– מעוניינים להוסיף לתמונה שלכם ציטוט או טקסט כלשהו? אנחנו ממליצים על האתר הזה, הוא מעניק לכם אופציה ליצור טקסטים מגוונים בעיצובם בתוך שניות בלבד!

  3. Rhonna Desingns– אפליקציה שמעניקה לכם את האופציה ליצור תמונות מרהיבות ביופיין תוך שימוש פונטים ברמת עיצוב גבוהה, מסגרות, ומסכות הכל נכלל ביישום שעולה 1.99 דולרים.

  4. Pic Monkey– אתר המעניק אופציה לעיצוב תמונות בחינם, האתר מאפשר יצירת תמונות מאפס, עריכה או שיפור כללי של הנראות של התמונה הקיימת.
אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

מיקוד אורגני בפייסבוק

 היית רוצה שלפוסטים שלך בעמוד העסקי תהיה יותר מעורבות מהקהל? היית רוצה לקבל יותר אינטקציה מהקהל

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!