ביזנס און פייסבוק

פייסבוק הודיעה השבוע כי היא שוקלת לאפשר בעתיד לעסקים לעשות שימוש בווטסאפ ליצירת קשר עם לקוחות וקונים פוטנציאליים, תמורת תשלום כמובן. 

כנראה שהדבר נאמר ברקע להצהרתו של מרק צוקרברג שאמר לפני מספר חודשים כי פייסבוק תרחיב את האפשרות של בתי עסק לנהל תקשורת עם לקוחות באמצעות המסנג'ר (השקת פלטפורמת "ביזנס און מסנג'ר").

אבל עד אז, יום יום אנו נחשפים להודעות ספאם שאנו מקבלים בפייסבוק ממפרסמים שונים, ביניהם גם מבעלי עסקים וחברות קטנות. אנו במדיה דום, רוצים להזהיר אתכם עם שיטת פרסום זו:

סעיף 30א' לחוק התקשורת,"חוק הספאם" הידוע, חל על הודעות ברשתות חברתיות כפי שהוא חל על מיילים והודעות SMS. כך לא מעט תביעות הוגשו עד היום בעקבות חוק הספאם, המעניק פיצוי של עד 1,000 שקל להודעה גם ללא הוכחת נזק, ולהערכת איגוד האינטרנט נפסקו עד היום פיצויים בסכום כולל של מיליוני שקלים בגין הפרתו. אגב, תיוג לעומת זאת, ככל הנראה אינו נופל תחת ההגדרה הזאת. 
אנו במדיה-דום ממליצים לבעלי העסקים השונים להשתמש בדף עסקי ובקבוצות שונות על מנת לחשוף את הפרסומים.

רוצים להטיס את העסק שלכם קדימה? צרו קשר עכשיו!

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

איך מנוע חיפוש חושב?

מי ממכם לא משתמש בגוגל כאשר אתם רוצים למצוא משהו באינטרנט? אנחש שאתם מבקרים בו עשרות פעמים ביום, ואף כל כך התרגלתם אליו שאתם אפילו מקלידים את שם האתר במנוע במקום להקליד את כתובתו.
אך האם פעם שאלתם את עצמכם איך המנוע חושב ועובד?

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!