הפיצ'רים החדשים של פייסבוק

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

השבוע השיקה פייסבוק שני פיצ'רים חדשים שהמטרה שלהם היא לגרום לכם להיות כמה שיותר פעילים ברשת החברתית.
הפיצ'ר החדש של פייסבוק יעניק לכם רעיונות לסטטוסים, הרשת החברתית רוצה שתהיו פעילים במחוזותיה עד כדי כך שהתוסף החדש שהושק יעדכן אתכם במתחרש בעולם ויציע לכם הצעות, רעיונות ונושאים לסטטוסים.

ככל הנראה, ההצעות של פייסבוק יתבססו על נושאים רלוונטיים, כדוגמת אירועים הצפויים להתרחש באותו יום (שידורי טלוויזיה, הופעות, משחקי ספורט, חגים וכו'). בנוסף ההמלצות יתבססו על פוסטים קודמים שאתם או חבריכם ברשת החברתית פרסמתם. פייסבוק תציג הסבר קצר על כל אחד מהנושאים, למקרה שאינכם מעודכנים בהתרחשויות. אם תחליטו להשתמש באחת ההמלצות ולכתוב פוסט על אחד הנושאים פייסבוק תתייג בשבילכם את הפוסט תחת הקטגוריה הרלוונטית.

הפיצ'ר השני אותו השיקה פייסבוק מוקדם יותר השבוע, הוא אפליקציה בשם Moments, האפליקציה תאפשר לכם לשתף באופן פרטי תמונות של חברים שלכם הנמצאות בטלפון הנייד שלכם.
האפליקציה תספק למשתמשים את האפשרות "לשים יד" על תמונות בהן הם מתועדים, גם אם הן לא נמצאות צולמו במכשירים של חברים או בני משפחותיהם.

האפליקציה נועדה להעניק במה לכל אותן התמונות הקבורות אי שם בגלריית המצלמה של המכשיר, ולשתף את החברים שלכם בתמונות בלחיצת כפתור בלבד. האפליקציה מסדרת את התמונות בקבוצות, בתור אלבומים המבוססים על מועד הצילום ועל האנשים המזוהים בתמונות. Moments מבוססת על טכנולוגיית זיהוי הפנים הישראלית שרכשה פייסבוק – Face.com.

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

שיווק בפייסבוק

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי