בואו ניקח אותו יחד לשלב הבא, ונתחיל לגייס לקוחות חדשים כבר היום!

חלק א': 10 רשתות חברתיות שכדאי שתכירו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

היום אנחנו רוצים לספר לכם על חמש מדיה חברתיות מובילות מתוך עשר (אבל על זה בפעם הבאה) נכון למרץ 2015. מעבר לפייסבוק, יש עוד מדיה חברתית ששווה שתכירו ובהמשך תוכלו להשתמש בה לטובתכם ובשביל העסק שלכם.

1 | Facebook

פייסבוק הוא אתר רשת חברתית שנותנת לך אפשרות להתחבר ולשתף עם בני המשפחה והחברים שלך באינטרנט. הפייסבוק תוכנן במקור עבור סטודנטים, פייסבוק הוקם בשנת 2004 על ידי מארק צוקרברג בעת שנרשם ללימודים באוניברסיטת הרווארד. עד שנת 2006, כל מי שהיה מעל גיל 13 עם כתובת דוא"ל חוקית יכולה להצטרף לפייסבוק. היום, פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם, עם יותר מ 1 מליארד משתמשים ברחבי העולם.

2 | Twitter

טוויטר היא רשת מיקרו-בלוגים (מיקרו-בלוגים שונים מבלוגים מסורתים שבתוכן שלהם, הם קטנים יותר מבחינת מלל) מספר התווים בטיווטר מוגבל ל-140 תווים או פחות. טוויטר ממוקד פחות על "מה אתה עושה?" אלא על "מה קורה עכשיו?". הטוויטר מושתת על שיתוף מידע רלוונטי ומעורבות בשיחה. רבים חושבים כי טוויטר הוא מקור חדשות ולא רשת חברתית, השימוש בו הוא לעבודה ברשת ובדיון המבוסס על האינטרסים שלכם.

3 | LinkedIn

לינקדין היא רשת חברתית שתוכננה במיוחד עבור הקהילה העסקית. המטרה של האתר היא לאפשר לחברים רשומים להקים רשת של אנשים שהם מכירים וסומכים על מקצועיות שלהם.

4 | Pinterest

פינטרסט הוא אסופה של לוחות שבו המשתמשים "נועצים" את התוכן המעניין אותם. משתמשים יכולים להעלות, לשמור, למיין ולנהל  "סיכות" ולוחות שמעניינים אותם. כמו כן, הם יכולים לנעוץ מדיה אחרות (לדוגמא, קטעי וידאו ותמונות). משתמשים יכולים להתאים אישית את החוויה שלהם על ידי יצירת לוחות, ואינטראקציה עם חברים אחרים. בעשותם כך, המשתמשים נועצים הפיד המציג תוצאות ייחודיות ומותאמות אישית.

5 | Google Plus+

+Google הוא מיזוג של כמה שירותים שאנו כבר משתמשים בהם. הרעיון, על פי גוגל, הוא לעשות אותם טובים יותר. Google+ היא רשת חברתית שנגזרת מתוך חשבון ה-Google שלך. אם יש לך חשבון Google, אתה יכול להפעיל את חשבון Google+. ניתן לייבא אנשי קשר ולהקצות אותם לחוגים / מעגלים. את החוגים האלו, תוכלו לצרף לאינטרסים שלך כמו: בידור, חדשות, ספורט, וכו'

!עד כאן להיום! מחר נפרסם את החלק השני בסדרה שבו נכיר לכם עוד 5 מדיה חברתית שאולי מוכרים לכם פחות!