חלק ב': דרכים שבהם תגדיל מעורבות בעמוד העסקי

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אתמול דיברנו על דרכים שבהם אתם יכולים להגדיל מעורבות של העוקבים שלכם בעמוד העיסקי. היום נמשיך ובחלק השני ניתן לכם עוד כמה טיפים שיעזרו לכם לצלוח את המשימה הזו!

קדימה!

6| שתפו את הפוסטים בעמוד האישי שלכם

לרוב רצוי להפריד בין שני העולמות. העולם האישי והעולם העסקי. לכן ניתן לפתוח פרופיל אישי שישמש אתכם גם באופן מקצועי. לא מדובר על פרופיל על שם העסק שלכם אלא פרופיל שבו תהיה לכם אפשרות להתייחס לסוגיות עסקיות, להגיב ולהיות בעורק העיניינים.

7| השקיעו בסירטונים

דיברנו על זה כבר לא פעם אחת. סירטונים זה כח ענק בפייסבוק. הדגימו כיצד עובד המוצר שלכם, הראו שימושים שונים למוצר שהלקוח לא חשב עליו ועוד! אם יש לכם בעיה עם יצירת סירטונים, תמיד תוכלו למצוא סירטונים שקשורים לנושא שלכם ביוטוב.

8| קחו את העוקבים מאחורי הקלעים

כמו שסיפרנו בחלק א', לשתף עוקבים בתמונות אישיות זה טקטיקה נהדרת. אם ניקח את זה שלב אחד קדימה, שתפו את העוקבים בעשייה מאחורי הקלעים. כיצד נוצר המוצר שלכם? מה קורה מאחורי העסק? תחשבו שאתם להקה, קחו את העוקבים שלכם מאחורי הקלעים, לחדר מנוחה, לפגישה עם מעריצים ועוד!

לסיכום, אתם צריכים ליצור תוכן מעניינן. זה מילת המפתח פה. תבדלו את עצמכם, תעניינו את העוקבים ותגרמו להם להתסקרן ממכם. אתם אנשים בעלי הומור? נהדר! שלבו את האישיות שלכם בפוסטים. אתם אנשים יותר אנליטים? ספרו מה המפרט הטכני של המוצרים וכיצד ניתן לייעל את החיים של העוקבים שלכם באמצעות השימוש בו. ואל תשכחו, תמיד השתמשו באמצעים חזותיים!

רוצים להקפיץ את העסק שלכם? צרו קשר עכשיו!

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

שיווק בפייסבוק

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי