חלק ג': 8 סיבות למה צריך להשקיע ברשתות חברתיות לעסק שלך?

אנחנו מדברים פה הרבה על רשתות חברתיות ונותנים הרבה טיפים לניהול נכון של העמוד העסקי. אבל למה בכלל צריך להשתמש ברשת חברתית? בשביל מה צריך את זה בכלל? למה להשקיע את הזמן בחשיבה יצירתית, בנוכחות חברתית ועוד?
בהמשך למאמר משבוע שעבר, כמו שהבטחנו לכם, הינה עוד כמה סיבות:

6. תעבורת אנשים מוגברת – אם המדיה החברתית לא היתה קיימת, התעבורה באתר שלכם היתה מסתכמת באנשים שכבר מכירים את העסק שלכם או באנשים שמחפשים מילות מפתח שדירגתם כרלוונטים. למזלנו, יש מדיה חברתית וכל פרופיל שאתה מוסיף, היא עוד אפשרות לכניסות לאתר שלך. ככל שתיצור תוכן אכותי יותר, תיצור תעבורה קבועה יותר לעמוד שלך וכתוצאה מכך תעבודה לאתר שלך.

7. צמצום עלויות שיווק – לפי מחקרים, נמצא כי משווקים משקיעים כ-6 שעות בשבוע במדיה החברתית על מנת לראות תוצאות. זו לא השקעה גדולה מידי מכיוון שניתן לחלק את שש השעות לשבוע עבודה וכך לעבוד ולהתמקד בשיווק במדיה החברתית כ-שעה ביום. באסטרטגיה זו ניתן לראות תוצאות ושיפור בכניסות ואף בהמרות. גם אם מדברים על שיווק ממומן במדיה החברתית, לא מדובר בסכומי עתק ותמיד ניתן להשאר בתקציב הנקבע (הכל תלוי מטרות כמובן). ניתן להתחיל מתקציב קטן ולבחון את התוצאות ובהמשך להגדיל את התקציב לפי הצורך.

8. דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש – SEO זה הדרך הטובה ביותר לתפוס תנועה רלוונטית ממנועי חיפוש, אך הדרישות להצלחה משתנות באופן קבוע. לפעמים לא מספיק לעדכן את הבלוג או את האתר בצורה קבועה או לתייד מילים רלוונטיות ואף לעדכן תיאורי מטה רלוונטים. כיום גוגל מחשב גם את הנוכחות שלך ברשת החברתית כגורם משמעותי לדירוג. העובדה היא שמותגים חזקים תמיד משתמשים במדיה החברתית רק מסמל את זה ששיווק במדיה החברתית עובדת. השימוש במדיה חברתית נותנת לגוגל אשרור כי המותג שלכם הוא אמיתי, לגיטימי וראוי לאמון. לסיכום, אם אתם רוצים לקבל דירוג גבוה יותר למילות המפתח שלכם, שימוש במדיה החברתית היא כמעט בלתי נמנעת.

ואם הסיבות האלה לא שכנעו אתכם, בהמשך השבוע תקבלו מאיתנו עוד כמה סיבות מצויינות! Stay tuned…
אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

למה להשקיע בשיווק דיגיטלי לעסק שלך? (10 סיבות חשובות)

אנחנו מדברים פה הרבה על שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות ונותנים הרבה טיפים לניהול נכון של העמוד העסקי. אבל למה בכלל צריך להשתמש ברשת חברתית? בשביל מה צריך את זה בכלל? למה להשקיע את הזמן בחשיבה יצירתית, בנוכחות חברתית ועוד?

על חשיבות האיכות בכתיבת מאמרים

בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בהצלחת קידומו של האתר שלכם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. כיום קיימים הרבה מקדמי עסקים המציעים כתיבת תכנים, אך הבעיה היא שהם לא שמים דגש על איכות המאמרים שהם מפרסמים, אלא מתמקדים בייצור כמויות רבות של תכנים. אמנם, יש חשיבות לתדירות עדכון התכנים באתר לתהליך קידום, אך אסור לשכוח שהאיכות חשובה לא פחות.
מאמר אשר כתוב היטב ימשוך יותר תנועה-מה שאומר שיותר קוראים אכן יבקרו באתר שלכם. זה יהפוך אותו לאטרקטיבי, יותר אנשים ישתפו אותו, וכך גם יגדלו הסיכויים שמפרסמים ירצו להשתמש באתר שלכם.

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!