טיפים לשיווק נכון בLINKEDIN

קחו חלק ברשת חברתית חשובה שכאן בישראל פיספסו אותה!

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

LinkedIn היא אחת מהפלטפורמות המומלצות ביותר לשיפור התוצאות שמניב העסק שלכם.
לכם במאמר זה נחלוק אתכם כמה טיפים לשיפור התפקוד שלכם ברשת החברתית.

 1. למדו מידע בעל ערך מסטטיסטיקות בLinkedIn
  התוסף החדש לבדיקת סטטיסטיקה הנושא את השם LinkedIn Publisher stats  מציע לכם תובנות מדהימות – לא רק שהוא מגלה לכם כמה אנשים ראו כל פוסט שלכם אל שהוא מציין את האורך של כל פוסט, דמוגרפיית קוראים, ואת המשתמשים אשר מגיבים לפוסטים שלכם.

 2. רשת זמינה בכל מקום
  במקום לגלוש בפייסבוק בין פגישה לפגישה בעבודה, העצימו חשיפה למותג שלכם באמצעות שימוש ברשת החברתית LinkedIn בטלפון הנייד שלכם. גם תקדישו עשר דקות בלבד במהלך כל יום לשיתוף תוכן איכותי עם העוקבים שלכם הדבר יציב את המותג שלכם בתודעה שלהם.
  היו אסטרטגיים בכל הנוגע לצירוף חברים חדשים, כאשר אתם שולחים בקשת צירוף, ערכו את ההודעה שלכם על ידי לחיצה על כפתור Customize Invite. הודעה גנרית מוכנה אינה מושכת את העין, ולא גורמת לכם להתבלט.

 3. שווקו בצורה חכמה
  לפני שאתם מפרסמים תוכן ברשת חברתית כלשהי שאלו את עצמם מדוע אתם עושים זאת? מי מרוויח מכך? ומה תרצו שהם יעשו בהמשך? כאשר אתם מפרסמים ב- LinkedIn צרו קשר ראשית עם משתמשים רלוונטיים וקבוצות רלוונטיות לפני שאתם מפרסמים את התוכן השיווקי שלכם.

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

שיווק בפייסבוק

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי