טיפים לשיווק נכון בLINKEDIN

קחו חלק ברשת חברתית חשובה שכאן בישראל פיספסו אותה!

LinkedIn היא אחת מהפלטפורמות המומלצות ביותר לשיפור התוצאות שמניב העסק שלכם.
לכם במאמר זה נחלוק אתכם כמה טיפים לשיפור התפקוד שלכם ברשת החברתית.

 1. למדו מידע בעל ערך מסטטיסטיקות בLinkedIn
  התוסף החדש לבדיקת סטטיסטיקה הנושא את השם LinkedIn Publisher stats  מציע לכם תובנות מדהימות – לא רק שהוא מגלה לכם כמה אנשים ראו כל פוסט שלכם אל שהוא מציין את האורך של כל פוסט, דמוגרפיית קוראים, ואת המשתמשים אשר מגיבים לפוסטים שלכם.

 2. רשת זמינה בכל מקום
  במקום לגלוש בפייסבוק בין פגישה לפגישה בעבודה, העצימו חשיפה למותג שלכם באמצעות שימוש ברשת החברתית LinkedIn בטלפון הנייד שלכם. גם תקדישו עשר דקות בלבד במהלך כל יום לשיתוף תוכן איכותי עם העוקבים שלכם הדבר יציב את המותג שלכם בתודעה שלהם.
  היו אסטרטגיים בכל הנוגע לצירוף חברים חדשים, כאשר אתם שולחים בקשת צירוף, ערכו את ההודעה שלכם על ידי לחיצה על כפתור Customize Invite. הודעה גנרית מוכנה אינה מושכת את העין, ולא גורמת לכם להתבלט.

 3. שווקו בצורה חכמה
  לפני שאתם מפרסמים תוכן ברשת חברתית כלשהי שאלו את עצמם מדוע אתם עושים זאת? מי מרוויח מכך? ומה תרצו שהם יעשו בהמשך? כאשר אתם מפרסמים ב- LinkedIn צרו קשר ראשית עם משתמשים רלוונטיים וקבוצות רלוונטיות לפני שאתם מפרסמים את התוכן השיווקי שלכם.

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

איך מנוע חיפוש חושב?

מי ממכם לא משתמש בגוגל כאשר אתם רוצים למצוא משהו באינטרנט? אנחש שאתם מבקרים בו עשרות פעמים ביום, ואף כל כך התרגלתם אליו שאתם אפילו מקלידים את שם האתר במנוע במקום להקליד את כתובתו.
אך האם פעם שאלתם את עצמכם איך המנוע חושב ועובד?

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!