טיפ חמישי: השתמשו בתובנות קהל (AUDIENCE INSIGHTS)

אם תבינו מי הקהל שלכם, תוכלו לייעל את אסטרטגיית התוכן שלכם. תוכלו למקד את הפרסום שלכם טוב יותר וכתוצאה מכך להחזיר את ההשקעה הראשונית.

שימוש בכלי תובנות הקהל של פייסבוק גורם לעסקים להבין טוב יותר מה הקהל שלכם אוהב ומה מושך אותו. אתה יכול לפלח קהל היעד שלך בפירוט רב יותר מאשר אי פעם בעבר. ללא הבנה רבה בעיבוד נתונים, תוכל לדעת אם לפרסם עוד תמונות, אם התחרות שעשית באמת עבדה ובכלל, על אילו נושאים לכתוב. תשקיע את הזמן בהבנת קהל היעד שלך, וגם הקהל יהיה פתוח יותר לתוכן שלך ומסרי הפרסום שלך.

הכר את האנשים החשובים לעסק שלך, כך שתוכל להבין מה שחשוב להם. למד על המיקומים שלהם, האינטרסים וההתנהגויות שלהם, כך כך שתוכל ליצור הודעות מותאמות אישית שיעזרו לעסק שלך לגדול.

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

מיקוד אורגני בפייסבוק

 היית רוצה שלפוסטים שלך בעמוד העסקי תהיה יותר מעורבות מהקהל? היית רוצה לקבל יותר אינטקציה מהקהל

על חשיבות האיכות בכתיבת מאמרים

בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בהצלחת קידומו של האתר שלכם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. כיום קיימים הרבה מקדמי עסקים המציעים כתיבת תכנים, אך הבעיה היא שהם לא שמים דגש על איכות המאמרים שהם מפרסמים, אלא מתמקדים בייצור כמויות רבות של תכנים. אמנם, יש חשיבות לתדירות עדכון התכנים באתר לתהליך קידום, אך אסור לשכוח שהאיכות חשובה לא פחות.
מאמר אשר כתוב היטב ימשוך יותר תנועה-מה שאומר שיותר קוראים אכן יבקרו באתר שלכם. זה יהפוך אותו לאטרקטיבי, יותר אנשים ישתפו אותו, וכך גם יגדלו הסיכויים שמפרסמים ירצו להשתמש באתר שלכם.

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!