כך תוכל למקסם את תוצאות השיווק שלך ב- YOUTUBE

למה YouTube?
הנתונים הסטטיסטיים העדכניים ביותר על סרטונים ברשת וב- YouTube הם מרשימים: בזמן שצפייה מסורתית בטלוויזיה הציגה עלייה של 0.2% אחוזים בלבד בהשוואה לשנה שעברה, צפייה בסרטונים באינטרנט הייתה הציגה עלייה של 35% וצפייה בסרטונים בנייד עלתה ב- 20%.
אך, לפני שאתם מפנים את כל תקציב השיווק שלכם ל-YouTube, ייתכן שתרצו לשקול נתון אחר: 35 שעות של וידאו מועלים ל- YouTube בכל רגע! בזמן שייקח לכם לקרוא את המאמר הזה, כשבועיים של תוכן טרי יפורסם.
במילים אחרות, קיימת תחרות עזה על תשומת ליבם של הצופים. לכן מוטב שתדעו איך  למקסם את תוצאות שיווק שלכם ב-YouTube?

1. צרו סרטון משכנע:

רובנו חסרי האמצעים הדרושים ליצירת סרטון "ויראלי" עם מיליון צפיות, כי אנחנו לא בעלים של חתול המנגן בפסנתר או גור פנדה המתעטש בנעימות, אך לשמחתנו אלה אינם נדרשים להצלחה. למעשה, רובנו לא מסוגלים להתמודד עם מיליון לקוחות חדשים בבת אחת, בכל מקרה.
במקום זאת, עליכם ליצור תוכן שמתייחס לצרכים של קהל היעד שלכם. המטרה שלכם צריכה להיות ליצור קטעי וידאו ללקוחות הפוטנציאליים וללקוחות הקיימים, כי הם מועילים, יקרים ומשכנעים. אם אתה יכול לכתוב על כך בבלוג, אתה יכול ליצור וידאו על זה. תוכן הווידאו שלך יכול להיות מורכב מתשובות לשאלות נפוצות, ראיונות עם מומחים, לוכדת מסך וידאו, מצגות ועוד.

2. השתמשו בפרסומות של YouTube:

משתמשים הגולשים ב-YouTube מזינים ישירות במנוע החיפוש את השאילתות שהם מחפשים. לכן אנו ממליצים להציע תשלום עבור מילות המפתח (בדיוק כפי שנעשה בגוגל) ולשלם עבור כל קליק.

לסיכום, על ידי יצירת תוכן המכוון אל קהל היעד שלך, תוכלו להגדיל באופן משמעותי את החשיפה לסרטונים שלכם.

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

ביזנס און פייסבוק

פייסבוק הודיעה השבוע כי היא שוקלת לאפשר בעתיד לעסקים לעשות שימוש בווטסאפ ליצירת קשר עם לקוחות

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!