למה כדאי לכם לפתוח קבוצה בפייסבוק

יש מגוון סיבות לפתיחת קבוצה יעודית, בכתבה הזו אנחנו נעבור על כמה מהן.

צרו קשרים עם עוקבים יעודיים

קבוצה טובה היא קבוצה שמורכבת מלקוחות נאמנים. אנשים שמאמינים במותג, בנושא או בחזון שלך. קבוצה מסוג זה תיצור "באזז" חיובי על החברה או השירות שלך.

וודא כי אתה תמיד מפנק, דואג לחברי הקבוצה ונותן להם להרגיש מיוחדים. אחד הדברים החשובים שאתה יכול לעשות זה פשוט להודות להם, מכל הלב, על בסיס קבוע. אתה יכול להעלות מכתב בכתב ידיך שמודה להם על הנאמנות למשל.

הינה עוד כמה סיבות לפתוח קבוצה.

1 | לקבל פידבק על המוצרים שלך – יש לך מוצרים שעוד לא יצאו לשוק שאתה רוצה להציע אך חשוב לך לקבל קודם פידבק? הקבוצה זה בדיוק המקום לקבל פידבק כזה!

2 | השיבו לשאלות – עד כמה חשוב בארץ שיהיה שירות לקוחות טוב, נכון? אתם יודעים מה עוד יותר טוב? למנות שניים או שלושה עוקבים נאמנים שיענו לשאלות בצורה אפקטיבית. אנשים תמיד אוהבים להרגיש בעלי ידע, ואם נותנים להם את הכח הזה, יכולים לצמוח מזה רק דברים טובים.

3 | מנטורים – בהמשך לסעיף הקודם, אנשים אוהבים להרגיש בעלי ידע. תנו להם את הכח הזה. הם יכולים לעזור לכם לנהל את הקבוצה!

4 | שתפו את הצלחות החברה – אם העסק שלך קיבל פרס כלשהו או השיג משהו משמעותי, שווה לציין את זה בקבוצה. תנו למנטורים להפיץ את הבשורה מעבר לפלטפורמת הקבוצה. והכי טוב שישתפו את זה מתוך הקבוצה!

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

למה להשקיע בשיווק דיגיטלי לעסק שלך? (10 סיבות חשובות)

אנחנו מדברים פה הרבה על שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות ונותנים הרבה טיפים לניהול נכון של העמוד העסקי. אבל למה בכלל צריך להשתמש ברשת חברתית? בשביל מה צריך את זה בכלל? למה להשקיע את הזמן בחשיבה יצירתית, בנוכחות חברתית ועוד?

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!