למה רשתות חברתיות חשובות לעסק שלך?

קמתם בבוקר, צחצחתם שיניים, ובזמן שאתם מכינים לכם את הקפה-אתם כבר גולשים בפייסבוק או בטוויטר שלכם דרך הסמארטפון. לא כך?
אין ספק כי כוחן של הרשתות החברתיות באינטרנט הולך ומתחזק-הן שינו את המציאות הוירטואלית ואף את המציאות הממשית בה אנו חיים וההשפעה רבה ומשמעותית. הן במה ענקית עליה מופיע כל מי שנחשב, ובו צופה כמות עצומה של משתמשים, ביניהם-קהל היעד שלכם. לא מאמינים?

הרבה אנשים לא מעוניינים לגשת לנושא הזה מכיוון שהוא מרתיע אותם, ומסתמכים על ערוצי השיווק אופליין  שלהם (לדוגמא: פליירים, פרסום בעיתון וכו'). ויש את האנשים שכן החליטו לנסות את מזלם ברשתות אבל הלכו לאיבוד איפשהוא במרחב האינטרנטי העצום.

לאותם אנשים יש לי משהו אחד להגיד-אתם טעיתם וטועים.
שימוש נכון במדיה החברתית עשוי לסייע לכל אחד בהשגת מטרות אישיות, עסקיות וחברתיות שונות. רשתות חברתיות יכולות לסייע לכם להשיג לקוחות חדשים, לשמר לקוחות קיימים, ליצור קשרים חדשים, להגדיל את היקף המכירות, לקדם שירותים שונים של החברה ולהשיג יעדים רבים נוספים-יש סיבה למה הפוטנציאל השיווקי ברשתות החברתיות לא נעלם מעיניהם של בעלי עסקים רבים.
ברשתות חברתיות לא מוכרים, המטרה היא לגרום לאחרים לאהוד את העסק שלנו. אהדה היא אחד השלבים בתהליך המכירה של כל מוצר או שירות. ובאמצעות הרשתות החבריות-אפשר לאסוף המון אוהדים. מי שאוהד את העסק שלנו גם אם הוא לא ירכוש מאיתנו, יפנה אליו אחרים המבקשים לצרוך את המוצר או השירות שלנו. עבודה נכונה ברשתות חברתיות יכולה להיות אפיק שיווקי זול וזמין!

אתם חייבים להבין שהרשת החברתית היא למעשה קרקע פורייה ביותר ועלייך רק לשתול בה את המסרים השיווקיים של העסק שלך. ברגע שתשתול נכון ותדאג בצורה עקבית, כעבור כמה ימים אולי תקצור גם את ההצלחה. אבל לא סתם תקצרוהצלחה- אתם תפיצו אותה לכל עבר!
פתאום בבום אחד גדול המסר השיווקי שלכם מגיע לעשרות אם לא מאות ויותר של אנשים, שרוצים אתכם, את המוצר שלך, את השרות שלך. מדוע?

יש כמה סיבות עיקריות. קודם כל-כי הם אוהבים את מה שכתבתם והם רואים את הרצינות והסמכותיות שלך. הם רוצים להצטרף אליכם ולקבל את מה שיש לך להציע להם, מכיוון שהמסרים שלך מדויקים ועונים על הצרכים שלהם. אפקט כזה יכול לקרות רק ברשתות החברתיות , ולא בשום מקום אחר.
שנית, הדף יופיע במנועי החיפוש, כל עדכון יגיע לחלק מהחברים בדף, והם כבר ידאגו להפיץ זאת הלאה.

החיים בעולם המודרני מצריכים התחדשות בלתי פוסקת, אם אתם לא תעשו את זה מישהו  אז אחר כן-כך אוטומטית תאבד את יתרונותיך על פני אחרים, ותפסידו. כיום כמעט כל בעל מקצוע ועסק משכיל להבין כי השימוש באינטרנט בכלל וברשתות חברתיות בפרט הם צעד בלתי נמנע בכדי להמשיך ולשרוד בתחרות.

אז איך מתחילים? כל הידע והכלים לקידום ברשתות חברתיות נמצא בידנו. מדיה-דום מביאים לא רק ניסיון עצום והיכרות מרשימה של עולם הרשתות החברתיות, אלא גם חוסכים לכם, בעלי עסקים, זמן יקר הנדרש כדי לעקוב, להגיב ולפתח את הקשרים החברתיים- עסקיים שלכם ברשתות אלו.
אז למה אתם מחכים? אנחנו כאן בשביל ההצלחה שלכם.

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

איך לכתוב בשביל לשווק

כתיבה שיווקית נשענת על טקטיקות שונות כדי להניע לפעולה: כותרות מכירתיות, חוקים באשר למשך הכתבה,

איך מגייסים לקוחות לעסק ב 2020?

הלקוחות דורשים לקבל את המידע או השירות בצורה המהירה ביותר ולהבין מיד מה כל עסק מציע, מהצד השני, בעלי עסקים לא יכולים לחכות למהלכי שיווק ארוכים ורוצים לקבל תוצאות מיידיות.

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!