מהיום: ניתן להתכתב בצ'ט של פייסבוק גם ללא חשבון פייסבוק פעיל

אם אתם בין האנשים הבודדים שטרם פעילים ברשת החברתית הפופולרית – פייסבוק, מהיום תוכלו גם מבלי להיות פעילים ברשת, להשתתף בשיחות קבוצתיות או להתכתב עם חברים באמצעות אפליקציית המסנג'ר של פייסבוק.

הרשת החברתית פייסבוק, הודיעה בשבוע האחרון כי היא פותחת את פלטפורמת ההתכתבויות שלה (הצ'ט של פייסבוק) גם לאלו אשר אינם בעלי פרופיל ברשת החברתית. השירות החדש יהיה זמין בתחילה בארצות הברית, קנדה, ונצואלה ופרו ובהמשך יתפשט לטלפונים חכמים ברחבי העולם כולו.

אפליקציית הצ'ט של פייסבוק היא כידוע אפליקציה נפרדת, וכעת המהלך נועד לסייע לרשת החברתית להגדיל את מספר המשתמשים במסנג'ר, אשר מונה למעלה מ-600 מיליון משתמשים נכון לאביב האחרון.
שיקול נוסף אשר עומד מאחורי המהלך הוא הרצון של פייסבוק לאפשר לאלו אשר אין ברשותם חשבון פייסבוק או אלו אשר אינם מעוניינים לחשוף את הפרופיל שלהם מסיבה כלשהי, פשוט להזין שם טלפון ותמונה כפרטי ההתחברות שלהם ולהתחיל להתכתב.

פייסבוק משקיעה משאבים נכבדים בקידום אפליקציית המסנג'ר אשר מיועדת לשימושים נוספים מלבד החלפת הודעות, בעתיד האפליקציה עתידה לכלול על פי הדיווחים פלטפורמת גיימינג, מערכת לניהול תשלומים אלקטרוניים ועוד.

 

 

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

איך לכתוב בשביל לשווק

כתיבה שיווקית נשענת על טקטיקות שונות כדי להניע לפעולה: כותרות מכירתיות, חוקים באשר למשך הכתבה,

למה להשקיע בשיווק דיגיטלי לעסק שלך? (10 סיבות חשובות)

אנחנו מדברים פה הרבה על שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות ונותנים הרבה טיפים לניהול נכון של העמוד העסקי. אבל למה בכלל צריך להשתמש ברשת חברתית? בשביל מה צריך את זה בכלל? למה להשקיע את הזמן בחשיבה יצירתית, בנוכחות חברתית ועוד?

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!