מהפכה בפייסבוק: פייסבוק מאפשרת לגולשים לשלוט בניוז פיד שלהם

עד היום ענקית האינטרנט, פייסבוק, קבעה באופן בלעדי איך יראה הניוז פיד של כל משתמש כשהיא מתבססת על האלגוריתמים שלה. אך כעת, המצב משתנה.

הרשת החברתית "פייסבוק" שחררה היום פיצ'ר חדש שיסייע למשתמשיה לשלוט בפיד שלהם ברשת. באמצעות הכלי החדש יוכלו המשתמשים אילו פוסטים יופיעו אצלם בראש הניוז פיד – זאת באמצעות הגדרה של דפי פייסבוק וחברים שיוכלו להופיע במעלה הפיד באופן קבוע.

כדי להגיע לכלי החדש הקישו "עוד" בפינה התחתונה באפליקציית הפייסבוק > הגדרות> העדפות זרם החדשות > הגדירו מה הייתם מעדיפים לראות בראש הניוז פיד שלכם.

בנוסף, השיקה החברה שני פיצ'רים נוספים – האחד הוא כלי לאיתור עמודים חדשים שעשויים למצוא חן בעניכם, בהתבסס על סוגי הדפים שעשיתם להם לייק בעבר.

הכלי השני הוא כלי שעוקב/מטבל מעקב אחר חברים (פלואו ואנ-פלואו) – מדובר בממשק מעוצב ומעודכן עם רשימה של חברים, דפים וקבוצות שראיתם בניוז פיד שלכם בשבוע האחרון. כך תוכלו לבטל מעקב אחר חברים, עמודים או קבוצות. ניתן גם לראות ברשימה את האנשים והעמודים שסימנתם בעבר כלא מעניינים ולהחזיר אותם לזרם החדשות.

 

 

רוצים ליצור איתנו קשר? צרו קשר עכשיו!

 

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

איך מגייסים לקוחות לעסק ב 2020?

הלקוחות דורשים לקבל את המידע או השירות בצורה המהירה ביותר ולהבין מיד מה כל עסק מציע, מהצד השני, בעלי עסקים לא יכולים לחכות למהלכי שיווק ארוכים ורוצים לקבל תוצאות מיידיות.

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!