מה אנחנו עושים?

החברה שלנו בנויה מצוות של אנשי מקצוע, האוהבים את מה שהם עושים בצורה מסורה לחלוטין. אז כדי לענות על שאלה זו: אנחנו עושים את מה שאנחנו הכי אוהבים!

אנחנו מנתחים את כל המידע!

אנחנו דואגים לאבחן בדיוק כמה הפרסום שלנו יעיל ויודעים לומר איזה קמפיין מוצלח יותר ואיזה קמפיין אינו עובד. בעזרת מספר כלים אנחנו יודעים כמה אנשים נחשפו לפרסום שלכם, כמה הקליקו ואפילו כמה מהם התקשרו או יצרו עמכם קשר!

מתמקדים במכירות!

החלק החשוב בכל עסק הוא תזרים לקוחות קבוע, אנחנו דואגים לספק לכם את הלקוחות המשלמים ולא מתרכזים בחשיפות או “לייקים” שאינם מניבים הכנסות. צוות השיווק שלנו מתמחה בלספק תוצאות.

דפי נחיתה הופכים מבקרים ללקוחות!

אחד מהכלים העוצמתיים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי הוא דף הנחיתה, לכל עסק ניתן לבנות דף נחיתה איכותי שיודע להפוך מבקרים ללקוחות איכותיים. הצוות שלנו כבר בנה מעל 1000 דפי נחיתה שונים ללקוחות שלנו.

מחלקת תוכנה עוצמתית!

הצוות שלנו מונה מחלקת תוכנה עצמאית ובעזרתה אנחנו מפתחים כלים ייחודיים ללקוחות שלנו, היתרון שלנו כמשרד פרסום בעל מחלקת תוכנה הוא שאנחנו יכולים להתמודד עם כל אתגר בתחום הדיגיטל!

פרסום גלובלי ובמספר שפות!

אחד היתרונות הגדולים שלנו הוא היכולת לעבוד במספר שפות ומספר מגזרים, אנחנו יודעים להתאים את הפרסום שלנו בצורה ממומקדת לשפה של הלקוח שלכם, כך למשל אם חשבתם לפרסם בשפה הרוסית ושפות נוספות, אנחנו כאן!

מערכת ניתוב שיחות חכמה!

הכלי העוצמתי שלנו יכול לתת לכם פרטים מדוייקים לגבי שיחות הטלפון שאתם מקבלים מהפרסום. אנחנו יודעים לומר בצורה מדוייקת כמה שיחות קיבלתם מכל קמפיין ומתי. תוכלו גם להקשיב להקלטות השיחות כדי לשפר את מערך המכירות שלכם!

ניהול מדיה חברתית

אנחנו מתמחים בניהול ערוצים חברתיים לעסקים וחברות. אנו מנהלים את התכנים המופיעים בערוצים החברתיים, מעצבים את התכנים העיצוביים ודואגים לקדם את הערוצים החברתיים.

בניית אתרי אינטרנט

אחד מהשירותים המובילים שלנו הוא בניית אתרי אינטרנט חכמים שיודעים להפוך מבקרים ללקוחות. אנו מפתחים במגוון טכנולוגיות וכמובן שכל האתרים שלנו מותאמים לסלולר ולמכשירים ניידים ככלל.

מיתוג ועיצוב גראפי

מחלקת העיצוב שלנו מתמחה ביצירת מבנה מיתוגי נכון ויעיל, הצוות שלנו דואג להעביר את המסר של העסק דרך המיתוג הנכון ובחירת ההגשה הויזואלית הנכונה. כל עסק רוצה לבלוט, הלקוחות שלנו למשל, תמיד בולטים.

קידום ממומן בגוגל

בכל חודש אנחנו מספקים ללקוחות שלנו אלפי לידים חמים ממנוע החיפוש של גוגל. אנחנו מבצעים ניתוח מעמיק של מילות מפתח רלוונטיות ומשיקים קמפיינים על בסיס יומיומי.

כתיבת תוכן

היום כל אתר או אפילו עמוד פייסבוק זקוק לתוכן איכותי ומעניין שיגרור את הקוראים שלו ויהפוך אותם ללקוחות משלמים. בדיוק בשביל זה יש לנו מחלקת תוכן שיודעת לעבוד במספר שפות ובמגוון נושאים.

ניתוח המערך השיווקי

אנחנו מומחים בהבנת המשפך השיווקי של הלקוחות שלנו, אנו עוזרים בבניית מערך השיווק ויודעים להסביר אילו כלים עובדים לטובתכם ואילו כלים אינם יעילים. תוכלו לקבל הבחנה מלאה של הכלים שלכם.

גם אתם רוצים לשדרג את העסק שלכם?

מלאו את הטופס ונקבע לקפה 🙂