ניהול חשבון ברשתות החברתיות

אם יש מספר אנשים האחראים על עמוד שלכם ברשת החברתית כלומר יותר מ- Admin אחד ואתם מעוניינים לדעת כיצד ניתן לבטל אחד מהם, בין אם מדובר בעובד שעזב או אדם שאינו אחראי על העמוד יותר – המאמר הבא נכתב בשבילכם.
כאשר עובד עוזב את החברה, חשוב שתזכרו להסיר את הגישה שלו לניהול החשבונות החברתיים שלכם.

עובד ממורמר לשעבר בעל גישה לחשבונות ברשתות החברתיות של העסק עלול להוות בעיה משמעותית לבעל העסק. מקרה כזה ניתן לראות באירוע שהתרחש לחברת אלקטרוניקה בריטית בשם HMV, החברה פיטרה קבוצה גדולה של עובדים שכללה גם עובדת ממחלקת משאבי אנוש שנותרה עם גישה לחשבונות החברתיים של החברה, העובדת פרסמה בטוויטר את פרשת הפיטורים בעמוד הרשמי של החברה.

במדריך נסביר בקצרה כיצד ניתן לבטל את שליטתו של אדם אחר בחשבון הפייסבוק שלכם:
על מנת להסיר תפקיד בפייסבוק עליכם לפתוח את העמוד שלכם בפייסבוק וללחוץ על הגדרות בפינה הימנית העליונה של העמוד. לחצו על תפקידי עמוד (Page Roles) בעמודה השמאלית כדי לראות את כל מי שיש לו תפקיד בעמוד שלכם. לחצו על ה- X ליד שמו של האדם שאתם רוצים להסיר ולחצו על שמור.
זכרו שאתם יכולים גם לשנות את התפקיד של המשתמש בעמוד שלכם, אפשרות זו שימושית במידה והעובד לא עוזב את הארגון לחלוטין, אלא משנה את תפקידו. באפשרותכם לערוך חמישה סוגים שונים של תפקידים:  Admin, עורך, מנחה, מפרסם ואנליסט.

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

פוסטים ממומנים

מעבר לכלים חיצוניים שיכולים לתרום לחשיפת העסק שלך, יש כלים אפקטיבים בתוך הפייסבוק שיכולים לקדם

למה להשקיע בשיווק דיגיטלי לעסק שלך? (10 סיבות חשובות)

אנחנו מדברים פה הרבה על שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות ונותנים הרבה טיפים לניהול נכון של העמוד העסקי. אבל למה בכלל צריך להשתמש ברשת חברתית? בשביל מה צריך את זה בכלל? למה להשקיע את הזמן בחשיבה יצירתית, בנוכחות חברתית ועוד?

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!