ניהול חשבון ברשתות החברתיות

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אם יש מספר אנשים האחראים על עמוד שלכם ברשת החברתית כלומר יותר מ- Admin אחד ואתם מעוניינים לדעת כיצד ניתן לבטל אחד מהם, בין אם מדובר בעובד שעזב או אדם שאינו אחראי על העמוד יותר – המאמר הבא נכתב בשבילכם.
כאשר עובד עוזב את החברה, חשוב שתזכרו להסיר את הגישה שלו לניהול החשבונות החברתיים שלכם.

עובד ממורמר לשעבר בעל גישה לחשבונות ברשתות החברתיות של העסק עלול להוות בעיה משמעותית לבעל העסק. מקרה כזה ניתן לראות באירוע שהתרחש לחברת אלקטרוניקה בריטית בשם HMV, החברה פיטרה קבוצה גדולה של עובדים שכללה גם עובדת ממחלקת משאבי אנוש שנותרה עם גישה לחשבונות החברתיים של החברה, העובדת פרסמה בטוויטר את פרשת הפיטורים בעמוד הרשמי של החברה.

במדריך נסביר בקצרה כיצד ניתן לבטל את שליטתו של אדם אחר בחשבון הפייסבוק שלכם:
על מנת להסיר תפקיד בפייסבוק עליכם לפתוח את העמוד שלכם בפייסבוק וללחוץ על הגדרות בפינה הימנית העליונה של העמוד. לחצו על תפקידי עמוד (Page Roles) בעמודה השמאלית כדי לראות את כל מי שיש לו תפקיד בעמוד שלכם. לחצו על ה- X ליד שמו של האדם שאתם רוצים להסיר ולחצו על שמור.
זכרו שאתם יכולים גם לשנות את התפקיד של המשתמש בעמוד שלכם, אפשרות זו שימושית במידה והעובד לא עוזב את הארגון לחלוטין, אלא משנה את תפקידו. באפשרותכם לערוך חמישה סוגים שונים של תפקידים:  Admin, עורך, מנחה, מפרסם ואנליסט.

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

שיווק בפייסבוק

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי