סייעת אישית דיגיטלית מבית פייסבוק

אולי ייעניין אתכם גם

אנחנו כבר מודעים לכך שאפל, גוגל ומיקרוסופוט פיתחו עוזרות וירטואליות המסייעות למשתמשים לחפש מידע על מוצרים שונים, לקבל שובות על שאלות ישירות, לניהול יומן פגישות ואלמנטים נוספים בחיי היום-יום, עכשיו גם פייסבוק מצטרפת למהפכה.

פייסבוק בוחנת את האפשרויות להוסיף לאפליקציית המסנג'ר שלה סייעת אישית דיגיטלית. אך פייסבוק לא מסתפקים במכונה להשלמת המשימות ומתכננים להשתמש בהון אנושי של מעל מ-700 מיליון משתמשים לשם ביצוען.

שמה של העוזרת של פייסבוק, לפי הדיווחים, יהיה מאניפני (Moneypenny) –  כמחווה לסרטי ג'יימס בונד בו המזכירה של ראש השירות החשאי M, הבוס/בוסית של בונד, נקראת מיס מאניפני.

מדובר בתוסף שיוטמע בתוך אפיליקציית המסנג'ר ויפעל בצורה כזו שהוא יוכל לקשר משתמשים לחברי פייסבוק נוספים שיכולים לסייע להם. כך שהעוזרת של פייסבוק לא תתיימר לדעת הכל, אלא רק דברים ספציפיים בתחומים מסוימים. בנוסף, בניגוד לסייעות המתחרות שלה, מאניפאני לא תתבסס רק על מערכות בינה מלאכותיות אלא תשלב גם רכיב אנוש, כלומר יהיו אלה אנשים אשר יתפעלו אותה ולא אלגוריתם ממוחשב.

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

צרו קשר

מלאו את הטופס ויחד נבנה לעסק שלכם אסטרטגיית שיווק מנצחת!

*המידע שלכם ישמש אותנו אך ורק ליצירת קשר עםמכם ולעולם לא יועבר לצד שלישי

בואו נדבר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור עמכם קשר בהקדם
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי