סייעת אישית דיגיטלית מבית פייסבוק

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אנחנו כבר מודעים לכך שאפל, גוגל ומיקרוסופוט פיתחו עוזרות וירטואליות המסייעות למשתמשים לחפש מידע על מוצרים שונים, לקבל שובות על שאלות ישירות, לניהול יומן פגישות ואלמנטים נוספים בחיי היום-יום, עכשיו גם פייסבוק מצטרפת למהפכה.

פייסבוק בוחנת את האפשרויות להוסיף לאפליקציית המסנג'ר שלה סייעת אישית דיגיטלית. אך פייסבוק לא מסתפקים במכונה להשלמת המשימות ומתכננים להשתמש בהון אנושי של מעל מ-700 מיליון משתמשים לשם ביצוען.

שמה של העוזרת של פייסבוק, לפי הדיווחים, יהיה מאניפני (Moneypenny) –  כמחווה לסרטי ג'יימס בונד בו המזכירה של ראש השירות החשאי M, הבוס/בוסית של בונד, נקראת מיס מאניפני.

מדובר בתוסף שיוטמע בתוך אפיליקציית המסנג'ר ויפעל בצורה כזו שהוא יוכל לקשר משתמשים לחברי פייסבוק נוספים שיכולים לסייע להם. כך שהעוזרת של פייסבוק לא תתיימר לדעת הכל, אלא רק דברים ספציפיים בתחומים מסוימים. בנוסף, בניגוד לסייעות המתחרות שלה, מאניפאני לא תתבסס רק על מערכות בינה מלאכותיות אלא תשלב גם רכיב אנוש, כלומר יהיו אלה אנשים אשר יתפעלו אותה ולא אלגוריתם ממוחשב.

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

שיווק בפייסבוק

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי