עדכונים אחרונים בפייסבוק

כדי לעזור לכם להישאר מעודכנים בחידושים ברשתות החברתיות החלטנו לכתוב עבורכם את המאמר הבא.

החידוש הראשון שנדבר עליו הוא ההחלטה של פייסבוק ליישם את פורמט "הקרוסלה" בפרסום הממומן גם בנייד. לאור ההצלחה של מודעות פרסום בפורמט הקרוסלה החליטו בפייסבוק להרחיב את הפורמט למודעות גם בטלפונים הניידים.

החידוש השני בפייסבוק – פייסבוק מציגים את שירות המאמרים המיידים שלהם, המאמרים המיידים של פייסבוק מהווים ניסיון מהיר ואינטראקטיבי לקריאת מאמרים באוסף של חדשות.

והחידוש האחרון להיום גם הוא של הרשת החברתית פייסבוק – פייסבוק מוסיפים לחצן "חייגו עכשיו" למודעות מקומיות: "על ידי הוספת הכפתור, לקוחות יוכלו להתקשר אליכם ישירות מהמודעה הפרסומית שלכם"

רוצים להקפיץ את העסק שלכם? צרו קשר עכשיו!

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

על חשיבות האיכות בכתיבת מאמרים

בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בהצלחת קידומו של האתר שלכם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. כיום קיימים הרבה מקדמי עסקים המציעים כתיבת תכנים, אך הבעיה היא שהם לא שמים דגש על איכות המאמרים שהם מפרסמים, אלא מתמקדים בייצור כמויות רבות של תכנים. אמנם, יש חשיבות לתדירות עדכון התכנים באתר לתהליך קידום, אך אסור לשכוח שהאיכות חשובה לא פחות.
מאמר אשר כתוב היטב ימשוך יותר תנועה-מה שאומר שיותר קוראים אכן יבקרו באתר שלכם. זה יהפוך אותו לאטרקטיבי, יותר אנשים ישתפו אותו, וכך גם יגדלו הסיכויים שמפרסמים ירצו להשתמש באתר שלכם.

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!