פוסטים ממומנים

מעבר לכלים חיצוניים שיכולים לתרום לחשיפת העסק שלך, יש כלים אפקטיבים בתוך הפייסבוק שיכולים לקדם את השירותים שלך. אחד מהם זה פוסטים ממומנים (Boosted Posts). פוסטים ממומנים הם די אפקטיבים, במיוחד לעסקים קטנים כאשר המטרה שלכם היא למשוך גולשים לאתר שלכם. היופי בפוסטים ממומנים זה שניתן למקד אותם לקהל יעד מסויים ולהגביר את החשיפה. לדוגמה אם יש לכם עסק קטן ואתם רוצים להודיע על הגעתו של שירות חדש או לפרסם מוצר חדש ניתן לעשות זאת באמצעות הכלי הזה. בשלב הראשון ניתן להגדיר את התקציב היומי שאותו אתם מוכנים להוציא. ניתן להתחיל מסכום קטן ולבחון את ההשפעה דרך כמות הלייקים והמעורבות (engagement) של הלקוחות. לאחר מכן תוכלו למקד את הקידום לפי מדינות, גילאים, מין ותחומי עיניין. תוכלו לבחור עד עשרה תחומי עיניין שנראה לכם שהקהל שלכם מתעניין בהם.

באמצעות הכלי הזה תוכלו לבחון כמות חשיפה, כמות מעורבות שכוללת כמות לחיצות על התמונה שלכם, כמות לייקים חדשים (ממומנים בעמוד), לייקים לפוסט, תגובות ושיתופים. כמו כן, תוכלו לראות פילוח דמוגרפי לפי חתכי גילאים, מין הגולשים, ארץ המוצא ועוד. הכלי הזה נותן אפשרות לעקוב ולמדוד את כל הפרמטרים האלה ולעשות החלטות מושכלות לגבי טקטיקות קידום עתידיות. תמיד תוכלו להוסיף או להוריד את התקציב היומי ואף להפסיק את הקידום ברגע שתרצו.

האם ניסיתם להשתמש בכלי הזה? הרגשתם שהוא תורם לכם לקידום העסק? ספרו לנו בתגובות!

רוצים להקפיץ את העסק שלכם? צרו קשר עכשיו!

 

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

על חשיבות האיכות בכתיבת מאמרים

בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בהצלחת קידומו של האתר שלכם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. כיום קיימים הרבה מקדמי עסקים המציעים כתיבת תכנים, אך הבעיה היא שהם לא שמים דגש על איכות המאמרים שהם מפרסמים, אלא מתמקדים בייצור כמויות רבות של תכנים. אמנם, יש חשיבות לתדירות עדכון התכנים באתר לתהליך קידום, אך אסור לשכוח שהאיכות חשובה לא פחות.
מאמר אשר כתוב היטב ימשוך יותר תנועה-מה שאומר שיותר קוראים אכן יבקרו באתר שלכם. זה יהפוך אותו לאטרקטיבי, יותר אנשים ישתפו אותו, וכך גם יגדלו הסיכויים שמפרסמים ירצו להשתמש באתר שלכם.

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!