פייסבוק תאפשר פרסום תגובות מוכנות מראש

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מכירים את זה שהעמוד העסקי שלכם מפוצץ בהודעות ואתם לא מספיקים לחזור לכולם?
(אם אתם עדיין לא במצב הזה, אנחנו מקווים שאתם לפחות בדרך לשם 🙂   )

פייסבוק במסגרת יוזמת Facebook for Business החלה לבחון פיצ'ר ניסיוני חדש בשם "תגובות שמורות". כמו שמו, הוא מאפשר למנהלי דפים להכין תגובות מוכנות מראש שייקלו עליהם בהתמודדות עם מספר גדול של פניות בהודעות בצ'ט.

איך?
הפיצ'ר החדש בעצם מאפשר לכתוב תגובה, לשמור אותה ברשימת הטיוטות וכאשר אתם כמנהלי הדף רוצים להשתמש בה בהמשך, תוכלו למצוא אותה באמצעות דפדוף ברשימה או חיפוש לפי מילות מפתח. 
כך גם ניתן ליצור תגובות מוכנות חלקית, בהן מפעיל הדף משאיר מקום למידע שיושלם אוטומטית כמו שם הנמען או שם השולח. השירות כמובן מגיע עם שורה של תגובות גנריות שהמשתמשים יכולים לשלוח כפי שהן (כמו בניידים שלנו בעצם), להתאים לצורכיהם או למחוק ולהחליף בנוסח אחר משל עצמם. 

למה עדיין אצלכם הוא לא הופיע?
אם הפיצ'ר עדיין לא קיים אצלכם (זה בסדר, גם לנו הוא עדיין לא הופיע) הפיצ'ר זמין בשלב זה למספר מצומצם של משתמשים לצורך בדיקה בהיקף מוגבל, כאשר פייסבוק העדיפה להצניע את היוזמה ואף לא עדכנה את כולם בנוגע לאפשרות החדשה.

רוצים להקפיץ את העסק שלכם? צרו קשר עכשיו!

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

שיווק בפייסבוק

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי