איך להשיג יותר עוקבים ויותר לייקים באינסטגרם?

רוב משתמשי האינסטגרם כיום, מנסים להשיג יותר ויותר עוקבים, לבעלי עסקים חשיפה רחבה הינה בעלת משמעות רבה.
לכן הכנו עבורכם מדריך קצר זה שמסביר כיצד אפשר להגדיל חשיפה לחשבון האינסטגרם שלכם.

 

1) תוכן -כמו בכל מקום ברחבי האינטרנט, יצירת תוכן איכותי הוא אלף-בית. עוקב שאהב תמונה בחשבון של מישהו, יחזור לצפות בחשבון הזה שוב ושוב, בתקווה לקבל תוכן נוסף איכותי לא פחות. חשוב לזכור לגוון ולהעלות תמונות וסגנונות שונים, כדי לא לשעמם את הגולשים שעוקבים אחרי החשבון.

2) נושא מוביל לחשבון- נושא מוביל, או במילים אחרות "Theme" מרכזי לחשבון אינסטגרם, הוא מודל מוכר כיום באינסטגרם. חשבונות רבים בעלי נושא אחד מרכזי מוביל, או במילים אחרות – מוטיב מנחה בכל אחת מהתמונות.

3) ספרו סיפור -אנשים אוהבים סיפורים. תמונות שמגיעות עם סיפור או עם תוכן שנותן ערך והשראה – יזכו להרבה יותר עוקבים ולייקיםמאשר תמונה שעולה ללא כל תוכן מעניין או נותן ערך.

4) שימוש בהאשטאג – נראה כי יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל של ההאשטאג, אשר מאפשר לנו ליצור קבוצות עניין בתחומים מסויימים ולהביא לחשיפה גבוהה יותר של התמונות שלנו גם למשתמשים שאינם עוקבים בחשבון שלנו.

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

איך מגייסים לקוחות לעסק ב 2020?

הלקוחות דורשים לקבל את המידע או השירות בצורה המהירה ביותר ולהבין מיד מה כל עסק מציע, מהצד השני, בעלי עסקים לא יכולים לחכות למהלכי שיווק ארוכים ורוצים לקבל תוצאות מיידיות.

הכירו את הדבר החם הבא: SMO

הלקסיקון האינטרנטי מורכב מלא מעט ראשי תיבות וקיצורים, המונחים הראשוניים היו "SEO" ו-"SEM". בשנים האחרונות,

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!