אור ביער

מתחם אור ביער נמצא ביער יד מרדכי,אנו עובדים עם המתחם משנת 2016 ובמגוון פעילויות שיווקיות. החל מבניית אתר אינטרנט וכלה בקידום ממומן במנוע החיפוש גוגל.

בניית אתר אינטרנט

הדרישה של הלקוח שלנו הייתה, לבנות אתר אינטרנט מהיר, ברור ונוח למשתמש. כך שכל מבקר באתר יבין בדיוק על מה הוא לוחץ ואיזה חלק באתר הוא רואה. עיצוב האתר נלקח מבסיס המיתוג הקיים של החברה, והתוצאה לפניכם. אתר אינטרנט מהיר, ברור ונוח למשתמש.

גם אתם רוצים לשדרג את העסק שלכם?

מלאו את הטופס ונקבע לקפה 🙂

ניהול עמוד הפייסבוק

ניהול עמוד ברשת החברתית הגדולה בעולם הוא דבר קריטי להצלחת העסק, אנחו עוזרים ללקוחות שלנו להשאר בקשר עם הפונים אליהם דרך העמוד העסקי, בנוסף אנחנו מזרימים לקוחות חדשים בעזרת ניהול נכון, כתיבת תוכן איכותי לעמוד ועיצוב גראפי בולט וחד.

קידום בגוגל

היום כל עסק צריך להופיע בעמוד הראשון בגוגל, מכיוון שהלקוחות של העסק שלכם מחפשים אתכם שם, ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס אותם. 

אנחנו נקים לכם קמפיין מותאם למודעות גוגל ונדאג לכך שהלקוחות שלכם יתעניינו קודם כל בעסק שלכם.

כתיבת תוכן

מחלקת התוכן שלנו מתמחה בכתיבת תוכן איכותי וייחודי. אחד היתרונות שלנו הוא היכולת לעבוד במספר שפות, ביניהן: עברית, רוסית, אנגלית ומספר שפות נוספות. 

כתיבת תוכן היא חלק אינטגרלי מהקידום של האתר שלכם בגוגל וכמובן ממאמצי השיווק של העסק שלכם בכלל.

עיצוב גראפי

מחלקת העיצוב שלנו מתמחה שהעברת מסרים ויזואליים בצורה הברורה ביותר והעדכנית ביותר. גם אתם תוכלו להינות מעיצוב מותאם אישית לעסק שלכם ככלל הלקוחות שלנו.

מה שהעסק שלכם צריך כדי להצליח
פרוייקטים נוספים שלנו

מה עוד הספקנו לעשות