7 טיפים לקידום הדף שלך בפייסבוק

  1. כל פוסט אותו אתם מפרסים בעמוד העסקי שלכם, צריכה להיות קריאה לפעולה כמו "שתפו הלאה" "בואו עוד היום!" וכו'. לכל עסק יש סיפור, מה הסיפור שלך? שתפו אותו בדרך שתוכלו למשוך לקוחות ולעודד אותם לנקוט בפעולות.
  2. תשתמשו בתמונות. אם תיכנסו לעמוד הראשי של פייסבוק, אתם תמצאו את הסטטוס שלכם בין מאות אנשים ודפים שמנסים גם כן למשוך את תשומת הלב. אך אם תוסיפו תמונות או סרטון, זה יבליט יותר את הפוסטים שלכם, הרי הרבה יותר קל להזדהות עם תמונות מאשר עם טקסט.3.קצרו את הפוסטים. אמנם יש לכם מקום אינסופי, אבל לא חייבים ולא צריכים להשתמש בו. לעומת זאת אם תכתבו קצר ומדויק, אתם לא תבזבזו את זמנו של הלקוח והוא יקלוט את המסר במהרה.

    4. כשאתם מעלים בפוסט קישור למאמר שלכם, שנו את התיאור. זה אף פעם לא נראה יפה ואיכותי כשהתיאור לקישור חוזר על עצמו פעמיים.  מומלץ: הוסיפו קריאה לפעולה, אמרו לאנשים ללחוץ ולקרוא את התוכן שלכם.

  3. אם תשתמשו בפניה אישית , יותר אנשים יתקשרו איתכם. למה? מהסיבה הפשוטה שאנשים אוהבים להרגיש שייכים ושאתה מדבר אלייהם(מוזמנים לקרוא את המאמר הקודם שלנו בנושא). בנוסף לכך אתם חייבים להכיר את הלקוחות שלכם! אל תשכחו לשמור איתם על קשר דרך המדיה החברתית ולהגיב גם להם מדי פעם.
    אל תדברו אל אנשים, דברו עם אנשים.
  4. שתפו את הסיבה שבגללה אתם אוהבים את מה שאתם עושים. אם אתם לא יכולים לספר את זה, גם לא תוכלו למכור את זה.
  1. היו עקביים, חלקו משהו קטן כל יום. דברים קטנים נוטים לגדול ככל שעובר זמן. בהצלחה!:)
אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

על חשיבות האיכות בכתיבת מאמרים

בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בהצלחת קידומו של האתר שלכם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. כיום קיימים הרבה מקדמי עסקים המציעים כתיבת תכנים, אך הבעיה היא שהם לא שמים דגש על איכות המאמרים שהם מפרסמים, אלא מתמקדים בייצור כמויות רבות של תכנים. אמנם, יש חשיבות לתדירות עדכון התכנים באתר לתהליך קידום, אך אסור לשכוח שהאיכות חשובה לא פחות.
מאמר אשר כתוב היטב ימשוך יותר תנועה-מה שאומר שיותר קוראים אכן יבקרו באתר שלכם. זה יהפוך אותו לאטרקטיבי, יותר אנשים ישתפו אותו, וכך גם יגדלו הסיכויים שמפרסמים ירצו להשתמש באתר שלכם.

פוסטים ממומנים

מעבר לכלים חיצוניים שיכולים לתרום לחשיפת העסק שלך, יש כלים אפקטיבים בתוך הפייסבוק שיכולים לקדם

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!