שיתוף אתרים באמצעות קול בלבד

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לצד הWI-FI והbluetooth שמלווים אותנו מדי יום, כעת ניתן לשלוח מידע גם באמצעות גלי קול. 
גוגל השיקה החודש תוסף חדש לדפדפן כרום העונה לשם Tone, והוא מאפשר לשלוח ממחשב נייד כתובת אתר (URL) למספר מחשבים ניידים אחרים, זאת ללא כל חיבור פיזי ביניהם. 

איך מורידים? צפו בסרטון הבא:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/_FT6u2JDGyY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

לאחר הורדת התוסף, יופיע כפתור שידור בחלקו העליון של החלון שיציין כי ניתן לשדר את כתובת האתר הנוכחי. בעת הלחיצה על הכפתור ישמעו מספר צלילים קצרים שאמורים להיקלט על ידי שאר המחשבים שנמצאים באזור. ברגע שזוהה האות אצל המכשיר המקבל, גם הוא צריך להתקין את התוסף, ולאחר מכן יקבל התראה על כך שישנו קישור שמגיע ויבחר אם להציג את האתר. יש לציין כי באופן תאורטי, מאחר ומדובר על גלי קול, ניתן לשלוח בו זמנית למספר לא מוגבל של מחשבים.

חשוב לנו להדגיש כי לפני שאתם מתלהבים, ייתכן שהשירות לא יעבוד תמיד באופן מושלם. המפתחים של התוסף ציינו כי לקח להם זמן רב כדי להגיע לביצועים אופטימליים. 
ספרו לנו בתגובות האם ניסיתם וכיצד התרשמתם מהתוסף!

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

שיווק בפייסבוק

בעלי מסעדות? איך תגייסו יותר לקוחות למסעדה שלכם?

בין אם אתם מעוניינים לקדם באינטרנט מסעדה, בית קפה, בר או פאב, אתם ודאי מודעים לכך שבחוץ כיום קיימת לא מעט תחרותיות, בלשון המעטה. וכשמעוניינים לצלוח את התחרותיות העסקית העזה שם בחוץ, חשוב להסתייע במקצועני קידום אתרים, שיווק דיגיטלי, פרסום באינטרנט ועוד. למעשה, יהיה כדאי "לתקוף" את התחרותיות במספר זירות פרסום דיגיטליות שונות. בואו נדבר על זה.

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי