ניהול מדיה חברתית

בעולם מלא ברשתות חברתיות כל עסק צריך לבלוט בכדי להצליח.
הגיע הזמן להבליט גם את העסק שלכם!

כל עסק צריך לטפל בתדמית החברתית שלו בצורה בטובה ביותר, לכן זה חשוב לשכור משרד פרסום שמתמקד שיצירת לידים (לקוחות מתעניינים) מתוך הערוצים החברתיים שלכם.

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם ולא ניתן להתעלם מהפוטנציאל העיסקי הטמון בה, אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו לנצל את יכולות הרשת לטובתם ולהפוך מבקרים ללקוחות. 

גורמים לעסק שלכם בענק

בעזרת מספר כלים עצום שיש לרשותינו, אנחנו יכולים להפיץ את המסר של העסק שלכם לאלפי לקוחות פוטנציאליים. 

אז תתחילו לגייס לקוחות חדשים כבר היום ופנו אלינו.

גם אתם רוצים לשדרג את העסק שלכם?

מלאו את הטופס ונקבע לקפה 🙂

אחד הכלים העוצמתיים ביותר בעולם הפרסום הוא הכלי לקידום ממומן בפייסבוק, שנותן לנו את היכולת לפלח את הקהל שלנו לפי דרישות מיוחדות. אנחנו יכולים לשמש את הכלי על מנת להבין מי הלקוח שלך ולמי אנו צריכים לפנות.

 

נגיע לקהל שלך

עיצוב נכון של עמוד הפייסבוק או האינסטגראם שלכם יכול לשפר משמעותית את התדמית הדיגיטלית של העסקת שלכם. בדיוק בשביל כך הקמנו מחלקת עיצוב מדיה שתפקידה לייצר את הפרסומים הכי בולטים והכי עוצמתיים.

זה המותג שלכם, רק יותר

הצוות שלנו יאפיין את התוכנית העיצובית שלכם לטווח של חודש קדימה. כמובן שאתם תאשרו כל תוכן שיעלה לערוצים החברתיים שלכם. כך שתדעו תמיד מה הפרסום שעולה ואיך הוא בנוי.

אנו נשענים על המיתוג הקיים של העסק שלכם, ניתן כמובן גם לקבל מאיתנו חבילת מיתוג מלאה!

הגיע הזמן לשדרג את העסק שלך!

אנחנו מזמינים אתכם לנסות צורת שיווק יעילה ואגרסיבית

כלי נוסף ששייך לחברת פייסבוק ויכול לשרת את העסק שלכם לחשיפה מקסימלית הוא אינסטגראם. האפליקציה החברתית מתבססת על תוכן ויזואלי בעיקר, כך שאם העסק שלכם מפיק תוך ויזואלי כמו תמונות או סרטונים, זו פלטפורמת הפרסום בשבילכם!

גם אתם רוצים לשדרג את העסק שלכם?

מלאו את הטופס ונקבע לקפה 🙂