מה אנחנו עושים?

החברה שלנו בנויה מצוות של אנשי מקצוע, האוהבים את מה שהם עושים בצורה מסורה לחלוטין. אז כדי לענות על שאלה זו: אנחנו עושים את מה שאנחנו הכי אוהבים!

רוצים לקחת את העסק שלכם קדימה?

מלאו את הטופס ובוא נקבע לקפה.

ניהול עמוד פייסבוק עסקי

ניהול נכון שיכול לספק לעסק שלך לקוחות כל הזמן.

עמוד הפייסבוק שלכם מייצג את אחד מערוצי התקשורת החזקים בעולם האינטרנט עם הלקוח שלכם ויכול לשמש למענה ומתן שירות. כמו גם להגדלת המכירות בעסק שלכם.

מה אנחנו עושים?
שיווק דיגיטלי

ניהול עמוד אינסטגרם

אינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות הגדולות בעולם כיום, כולנו מרגישים את המהפכה הגדולה שהביאה איתה הרשת. לכן היום יותר מתמיד חשוב לנהל עמוד אינסטגרם בצורה נכונה ואותנטית…

סרטוני וידאו לעסקים

כל עולם הפרסום מבין היום שכדי להתבלט, חייבים לייצר תוכן, תוכן איכותי וברור, ובדיוק בשביל זה כדאי לייצר וידאו! בעזרת וידאו נכון העסק שלכם יכול להעביר את המסר המדיוק.
מה אנחנו עושים?
מה אנחנו עושים?

בניית אתרים ודפי נחיתה

כל עולם הפרסום מבין היום שכדי להתבלט, חייבים לייצר תוכן, תוכן איכותי וברור, ובדיוק בשביל זה כדאי לייצר וידאו! בעזרת וידאו נכון העסק שלכם יכול להעביר את המסר המדיוק.

צריכים סיבות נוספות לעבוד איתנו?

אנחנו מנתחים את כל המידע!

אנחנו דואגים לאבחן בדיוק כמה הפרסום שלנו יעיל ויודעים לומר איזה קמפיין מוצלח יותר ואיזה קמפיין אינו עובד. בעזרת מספר כלים אנחנו יודעים כמה אנשים נחשפו לפרסום שלכם, כמה הקליקו ואפילו כמה מהם התקשרו או יצרו עמכם קשר!

מתמקדים במכירות!

החלק החשוב בכל עסק הוא תזרים לקוחות קבוע, אנחנו דואגים לספק לכם את הלקוחות המשלמים ולא מתרכזים בחשיפות או “לייקים” שאינם מניבים הכנסות. צוות השיווק שלנו מתמחה בלספק תוצאות.

דפי נחיתה הופכים מבקרים ללקוחות!

אחד מהכלים העוצמתיים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי הוא דף הנחיתה, לכל עסק ניתן לבנות דף נחיתה איכותי שיודע להפוך מבקרים ללקוחות איכותיים. הצוות שלנו כבר בנה מעל 1000 דפי נחיתה שונים ללקוחות שלנו.

מחלקת תוכנה עוצמתית!

הצוות שלנו מונה מחלקת תוכנה עצמאית ובעזרתה אנחנו מפתחים כלים ייחודיים ללקוחות שלנו, היתרון שלנו כמשרד פרסום בעל מחלקת תוכנה הוא שאנחנו יכולים להתמודד עם כל אתגר בתחום הדיגיטל!

פרסום גלובלי ובמספר שפות!

אחד היתרונות הגדולים שלנו הוא היכולת לעבוד במספר שפות ומספר מגזרים, אנחנו יודעים להתאים את הפרסום שלנו בצורה ממומקדת לשפה של הלקוח שלכם, כך למשל אם חשבתם לפרסם בשפה הרוסית ושפות נוספות, אנחנו כאן!

מערכת ניתוב שיחות חכמה!

הכלי העוצמתי שלנו יכול לתת לכם פרטים מדוייקים לגבי שיחות הטלפון שאתם מקבלים מהפרסום. אנחנו יודעים לומר בצורה מדוייקת כמה שיחות קיבלתם מכל קמפיין ומתי. תוכלו גם להקשיב להקלטות השיחות כדי לשפר את מערך המכירות שלכם!

מגיע לך יעוץ ללא עלות!

פשוט ממלאים את הטופס ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם עם עצות רלוונטיות לחיזוק השיווק של העסק שלכם!
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי