בניית אתרים בצורה הנכונה מעודכן ל2020

יותר ויותר עסקים ואנשים פרטיים מבינים שללא נוכחות ברשת הם למעשה בלתי נראים לכמות נכבדת של הקהל – בין אם של לקוחות או של קוראים. 

רובם חושבים שמציאת מעצב או בונה אתרים הוא עניין פשוט: שואלים חברים, בודקים כמה עיצובים, ובוחרים את הצעת המחיר המשתלמת . אז זהו, שלא.

בניית אתרים באינטרנט היא תחום שכמעט כולם עוסקים בו אבל מעטים עושים את זה כמו שצריך.
ניתן לראות כיצד אתרים ללא בנייה נכונה הינם בעלי מידע רב מדי או בעלי תכנון לקוי שמסבך את הגולש. בניית אתרים בצורה כזאת עושה נזק עצום בכך שהיא אינה מעניקה לגולש חוויית גלישה ובכך בעצם גורמת לו לברוח מהאתר.אך לעומת זאת בניית אתרים שמרשימה את הגולש בעיצובה ובנוחות הגלישה שהיא מציעה, מעניקה לאתר סיכוי גבוה יותר להצלחה ובכך גם שהגולש יבצע את הפעילות שמבקש ממנו בעל האתר לבצע, בין אם מדובר ברכישה או בכל דבר אחר. בנוסף מה שיגרום לגולש להישאר באתר זה העיצוב. עיצוב האתר חייב להיות בהתאם ליעוד של האתר-הוא זה שיקבע את הרושם הראשוני של הגולשים והוא זה שישדר את המסר הוויזואלי לגולשים בכל מה שקשור לתדמית העסק ו/או השירות שהאתר מספק.

כמו כן, ניהול ותחזוקת אתר אינטרנט דורש לשנות באתר תכנים בקלות ובמהירות. אתר אינטרנט חייב שתהיה בו מערכת לניהול תוכן מתקדמת ונוחה שתאפשר גם לאדם שאינו מבין באינטרנט לנהל את האתר ביעילות.

התכנים לא פחות חשובים
מה שווה אתר טוב ללא תכנים מעניינים ומושכים?
אנחנו במדיה-דום, לא רק בונים לכם את האתר, אלא גם אחראים על כתיבת התוכן בו.
חשוב לזכור כי כל מאמר, תוכן, בלוג שיוצג באתר הנם בעלי ערך בכך שעשויים להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי רחב. אמנם בחברה שלנו עורכי התוכן הם לא אנשי מקצוע בתחום בו העסק שלכם פועל, אך זהו בדיוק היתרון שלנו: עורכי התוכן שלנו יודעים לכתוב בצורה בה הגולשים יבינו את העסק/שירות שלכם בצורה הברורה ביותר.
בניית אתרים נכונה חייבת להתבצע תוך כדי בדיקת התכנים המוזנים לאתר. בסופו של יום הרי הלקוח הוא הקורא, והוא הקובע את הצלחתו של האתר.
הגולש באינטרנט לרוב מחפש מידע על שירותים מסוימים, ותפקיד האתר הוא לספק את המידע המבוקש. כתיבת תכנים מעמיקים ומעניינים, תגרום ללקוח להגיע לאתר ואף להישאר לגלוש בו זמן רב. עדכון האתר בתכנים שונים ומתחלפים יגרום לגולש גם לחזור לאתר, ולעיתים אף להשתכנע לקנות, או לשכור את השירות.

כפי שכבר הבנתם, לא מדובר בעסק לחובבנים. אם אתם עומדים לפני תהליך של בניית אתרים, חשוב שתבינו מה האתר שלכם צריך לתת לגולשים – על איזה צורך הוא בא לענות? מה הערך המוסף שלו? מה מבדיל אתכם מהאתרים המתחרים בתחום? כך אפשר לבצע בניית אתרים ע"פ הפרמטרים המתאימים, כמו התאמת מילות מפתח שיופיעו במנועי חיפוש ויציגו את האתר שלכם, וכן כבסיס לבניית האתר כמו סרגל הניווט שיופיע בו. בניית אתרים זה עסק למקצוענים בלבד!

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

על חשיבות האיכות בכתיבת מאמרים

בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בהצלחת קידומו של האתר שלכם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. כיום קיימים הרבה מקדמי עסקים המציעים כתיבת תכנים, אך הבעיה היא שהם לא שמים דגש על איכות המאמרים שהם מפרסמים, אלא מתמקדים בייצור כמויות רבות של תכנים. אמנם, יש חשיבות לתדירות עדכון התכנים באתר לתהליך קידום, אך אסור לשכוח שהאיכות חשובה לא פחות.
מאמר אשר כתוב היטב ימשוך יותר תנועה-מה שאומר שיותר קוראים אכן יבקרו באתר שלכם. זה יהפוך אותו לאטרקטיבי, יותר אנשים ישתפו אותו, וכך גם יגדלו הסיכויים שמפרסמים ירצו להשתמש באתר שלכם.

פוסטים ממומנים

מעבר לכלים חיצוניים שיכולים לתרום לחשיפת העסק שלך, יש כלים אפקטיבים בתוך הפייסבוק שיכולים לקדם

צרו איתנו קשר ונתחיל לגייס לקוחות חדשים לעסק שלכם!

הפרטים שלכם ישמשו אותנו אך ורק ליצירת קשר אתכם ולא יעברו לגורם שלישי!