בניית אתרים בצורה הנכונה מעודכן ל2020

יותר ויותר עסקים ואנשים פרטיים מבינים שללא נוכחות ברשת הם למעשה בלתי נראים לכמות נכבדת של הקהל – בין אם של לקוחות או של קוראים. 

רובם חושבים שמציאת מעצב או בונה אתרים הוא עניין פשוט: שואלים חברים, בודקים כמה עיצובים, ובוחרים את הצעת המחיר המשתלמת . אז זהו, שלא.

בניית אתרים באינטרנט היא תחום שכמעט כולם עוסקים בו אבל מעטים עושים את זה כמו שצריך.
ניתן לראות כיצד אתרים ללא בנייה נכונה הינם בעלי מידע רב מדי או בעלי תכנון לקוי שמסבך את הגולש. בניית אתרים בצורה כזאת עושה נזק עצום בכך שהיא אינה מעניקה לגולש חוויית גלישה ובכך בעצם גורמת לו לברוח מהאתר.אך לעומת זאת בניית אתרים שמרשימה את הגולש בעיצובה ובנוחות הגלישה שהיא מציעה, מעניקה לאתר סיכוי גבוה יותר להצלחה ובכך גם שהגולש יבצע את הפעילות שמבקש ממנו בעל האתר לבצע, בין אם מדובר ברכישה או בכל דבר אחר. בנוסף מה שיגרום לגולש להישאר באתר זה העיצוב. עיצוב האתר חייב להיות בהתאם ליעוד של האתר-הוא זה שיקבע את הרושם הראשוני של הגולשים והוא זה שישדר את המסר הוויזואלי לגולשים בכל מה שקשור לתדמית העסק ו/או השירות שהאתר מספק.

כמו כן, ניהול ותחזוקת אתר אינטרנט דורש לשנות באתר תכנים בקלות ובמהירות. אתר אינטרנט חייב שתהיה בו מערכת לניהול תוכן מתקדמת ונוחה שתאפשר גם לאדם שאינו מבין באינטרנט לנהל את האתר ביעילות.

התכנים לא פחות חשובים
מה שווה אתר טוב ללא תכנים מעניינים ומושכים?
אנחנו במדיה-דום, לא רק בונים לכם את האתר, אלא גם אחראים על כתיבת התוכן בו.
חשוב לזכור כי כל מאמר, תוכן, בלוג שיוצג באתר הנם בעלי ערך בכך שעשויים להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי רחב. אמנם בחברה שלנו עורכי התוכן הם לא אנשי מקצוע בתחום בו העסק שלכם פועל, אך זהו בדיוק היתרון שלנו: עורכי התוכן שלנו יודעים לכתוב בצורה בה הגולשים יבינו את העסק/שירות שלכם בצורה הברורה ביותר.
בניית אתרים נכונה חייבת להתבצע תוך כדי בדיקת התכנים המוזנים לאתר. בסופו של יום הרי הלקוח הוא הקורא, והוא הקובע את הצלחתו של האתר.
הגולש באינטרנט לרוב מחפש מידע על שירותים מסוימים, ותפקיד האתר הוא לספק את המידע המבוקש. כתיבת תכנים מעמיקים ומעניינים, תגרום ללקוח להגיע לאתר ואף להישאר לגלוש בו זמן רב. עדכון האתר בתכנים שונים ומתחלפים יגרום לגולש גם לחזור לאתר, ולעיתים אף להשתכנע לקנות, או לשכור את השירות.

כפי שכבר הבנתם, לא מדובר בעסק לחובבנים. אם אתם עומדים לפני תהליך של בניית אתרים, חשוב שתבינו מה האתר שלכם צריך לתת לגולשים – על איזה צורך הוא בא לענות? מה הערך המוסף שלו? מה מבדיל אתכם מהאתרים המתחרים בתחום? כך אפשר לבצע בניית אתרים ע"פ הפרמטרים המתאימים, כמו התאמת מילות מפתח שיופיעו במנועי חיפוש ויציגו את האתר שלכם, וכן כבסיס לבניית האתר כמו סרגל הניווט שיופיע בו. בניית אתרים זה עסק למקצוענים בלבד!

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

איך לכתוב בשביל לשווק

כתיבה שיווקית נשענת על טקטיקות שונות כדי להניע לפעולה: כותרות מכירתיות, חוקים באשר למשך הכתבה,

צרו קשר

מלאו את הטופס ויחד נבנה לעסק שלכם אסטרטגיית שיווק מנצחת!

*המידע שלכם ישמש אותנו אך ורק ליצירת קשר עםמכם ולעולם לא יועבר לצד שלישי