הבלוג

כתוב את הכותרת כל מה שרציתם לדעת על עולם השיווק

פרסום נכון ברשת

כשאתם מחפשים מוצר חדש שברצונכם לרכוש, האם אתם רצים לקנות אותו?רוב הסיכויים שלא. רוב האנשים (97%!) כיום מבצעים חיפוש באינטרנט לפני שהם מבצעים רכישה כלשהי.

קרא עוד »

איך מנוע חיפוש חושב?

מי ממכם לא משתמש בגוגל כאשר אתם רוצים למצוא משהו באינטרנט? אנחש שאתם מבקרים בו עשרות פעמים ביום, ואף כל כך התרגלתם אליו שאתם אפילו

קרא עוד »

איך מנהיגים גדולים ובעלי עסקים מצליחים מעוררים פעולה?

איך אתם מסבירים מקרים בהם הדברים אינם הולכים כפי שתכננתם? איך אתם מסבירים מקרים בהם אחרים מצליחים להשיג דברים שעומדים בניגוד לכל ההערכות? מסתבר שיש תבנית שבה כל המנהיגים והארגונים המשפיעים בעולם, בה כולם חושבים, פועלים ומתקשרים בדיוק באותו האופן.

קרא עוד »

למה אתם צריכים להקים חנות מקוונת באינטרנט?

הרגלי הצריכה של כולנו השתנו. ולא רק של צעירים, אלא גם בני הגיל השלישי שמתחילים לאט לאט לגלות את היתרונות של טכנולוגיה ושל החנות וירטואלית – הדבר חוסך מהם את ההתרוצצות בחוץ, שלעיתים קרובות מעיקה עליהם מאד. חלקם הגדול גם נעזרים בבנים ובנכדים שלהם, כדי שיבצעו עבורם את הקניה – מדובר בלקוחות פוטנציאליים לכל דבר ועניין, לא?

קרא עוד »

מדריך שיווק ביוטיוב

אם גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולארי ביותר ופייסבוק היא הרשת החברתית הפופולארית ביות, הרי שיוטיוב הוא אתר הוידאו הנצפה ביותר. אבל זה לא מספיק להירשם ליוטיוב,

קרא עוד »

רוצים לגייס 30% יותר לקוחות לעסק? מלאו את הטופס ונתחיל בתהליך!

מה אנחנו עושים?