כמה חשובה הכותרת בתוכן שלכם?

בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא הדבר החשוב ביותר בהצלחת קידומו של האתר שלכם בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש.

אולי ייעניין אתכם גם

כיום קיימים הרבה מקדמי עסקים המציעים כתיבת תכנים, אך הבעיה היא שהם לא שמים דגש על איכות המאמרים שהם מפרסמים, אלא מתמקדים בייצור כמויות רבות של תכנים. אמנם, יש חשיבות לתדירות עדכון התכנים באתר לתהליך קידום, אך אסור לשכוח שהאיכות חשובה לא פחות.
מאמר אשר כתוב היטב ימשוך יותר תנועה-מה שאומר שיותר קוראים אכן יבקרו באתר שלכם. זה יהפוך אותו לאטרקטיבי, יותר אנשים ישתפו אותו, וכך גם יגדלו הסיכויים שמפרסמים ירצו להשתמש באתר שלכם.

מה הכי חשוב בכתיבת מאמרים?
-ביטויים ומילות מפתח עיקריים שאנשים ישתמשו כדי לחפש מידע על הנושא עליו אתם כותבים. לדוגמה, אם יש לכם עסק של בית דפוס, אנשים יגיעו אליו ברגע שיחפשו ביטויים כגון "הזמנות לאירועים" "הזמנת לוגו לעסק"  "עיצוב גרפי", כמובן במידה ואם קיימים אצלכם באתר תכנים עם הביטויים הללו. איך ייכנסו דווקא לאתר שלכם?
כאמור, במידה ויהיו לכם תכנים איכותיים אשר ימשכו יותר אנשים, האתר יטפס יותר ויותר למעלה ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל.

-כתיבת מאמרים מקוריים הינה חשובה אף יותר. גוגל נעשים יותר ויותר מתקדמים ואם בעבר ניתן היה להעתיק חומרים ולפרסם אותם -לא עוד. אם "תעתיקו" תכנים גוגל עלול להביא לענישת האתר.

גוגל מקפידה בשנים האחרונות על כך שהתוכן אינו יכול להיות תוכן "זיבלי", שמיועד אך ורק לצורך קידום. התכנים אצלכם באתר צריכים להיות בעל ערך אמיתי לגולש,כאלה שיוסיפו לו מידע אמיתי.

-אל תשכחו שהתוכן באתר הוא הפנים של העסק שלכם. אם כתבתם גרוע, עם ניסוח רדוד או מלא בשגיאות, האתר שלכם ישאיר רושם לא מקצועי וגם עליכם כבעלי מקצוע. לעומת זאת, תוכן איכותי יוצר תדמית חיובית של בעל מקצוע רציני, משקיע ובעל ידע. בסופו של יום התוכן של המאמרים הוא גם המסר השיווקי שלכם. חשוב מאוד להקפיד להעביר את המסר הנכון ולהשקיע בכתיבה שיווקית אפקטיבית ומשכנעת.
טיפ: נסו לענות על שאלות שאנשים יחפשו תשובות אלייהם.

-כתיבת תוכן שוטפת כדרך להישאר בדירוג גבוה: עליכם להפקיד לרענן את התוכן באתר כל פרק זמן מסוים. אם התוכן שלכם מתיישן ואתם לא מעדכנים את האתר, גוגל עלול לחשוב שהאתר כבר אינו פעיל. התוצאה: ירידה בדירוג.

-כתיבת מאמרים לאינטרנט אינה כתיבה יוצרת: אנשים רבים טועים וכותבים את התוכן בצורה ספרותית, עיתונאית או בשפה גבוהה ומקצועית. נכון, זה נראה מרשים, אך התוצאה היא שהאנשים הנכנסים לקרוא את המאמרים אינם מבינים את הכתוב וכנראה שלא יכנסו לאתר שוב ולא יהפכו ללקוחות שלכם. התוכן צריך להיות ברור לכל קורא, לא ארוך מדי, תכליתי, ממוקד ובעיקר כזה שיעביר את המסר והמידע הנדרש לקורא ב100% וללא שאלות נוספות. טיפ: תתקרבו אל הקוראים שלכם. דרך טובה לתפוס את תשומת הלב של הקוראים היא לספר מקרה אמיתי שאירע לאחד הלקוחות שלכם. במהלך הסיפור הראו כיצד אתם תרמתם לפתרון הבעיה או למילוי הצורך של הלקוח שלכם.

לסיכום, תוכן איכותי, מעניין ומותאם לגולש, יגרום לו להישאר באתר שלכם לאורך זמן, ואף לחזור אליו בעתיד. זמן השהייה באתר גורם לגוגל 'להבין' שהתוכן שלכם הוא טוב, איכותי ורלוונטי. אנחנו ב'מדיה דום' מציעים שירות כתיבת מאמרים ותכנים לאתרי אינטרנט בהתאם לקהל היעד של האתר תוך התייחסות לצרכי קידום האתר במנועי החיפוש. אל תתפשרו-מאמרים הינם כלי ראשון במעלה והכרחי על מנת לכבוש את המיקומים הגבוהים בתוצאות החיפוש. אמנם אצלנו ב'מדיה דום' העורכי התוכן הם לא אנשי מקצוע בתחום בו העסק שלכם פועל, אך זהו בדיוק היתרון שלנו: עורכי התוכן שלנו יודעים לכתוב בצורה בה הגולשים יבינו את העסק/שירות שלכם בצורה הברורה ביותר. אז תנו לכתיבת התוכן באתר ללכת במקומכם, ולהפוך את האתר שלכם לסוכן המכירות שתמיד רציתם.

אהבתם את המאמר? שתפו
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
שליחה במייל

צרו קשר

מלאו את הטופס ויחד נבנה לעסק שלכם אסטרטגיית שיווק מנצחת!

*המידע שלכם ישמש אותנו אך ורק ליצירת קשר עםמכם ולעולם לא יועבר לצד שלישי

בואו נדבר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור עמכם קשר בהקדם
הפרטים שלכם ישמשו אותו אך ורק כדי לחזור אליכם ולעולם לא יועברו לצד שלישי