עיצוב פוסטים
שיתוף

4 כלים לעיצוב פוסטים ותמונות ברישיון

מציאת התמונות הנכונות שיתאימו לבלוג שלכם ולפוסטים שלכם ברחבי הרשת החברתית הוא פן חשוב במיוחד בהצלחת הפוסטים שלכם, אך היבט זה עלול לגזול לעתים זמן ולהוות הוצאה לא מבוטלת.

המאמר הבא הולך לחסוך לכם זמן ותסכול על ידי כך שנציג בפינכם כמה מהכלים ה-"אמנותיים" האהובים עלינו.
אנשים רבים מחפשים אחר אתרים בהם יכולו להוריד תמונות בחינם לשימוש באתרים וברשתות החברתיות, או אתרים בעזרתם יוכלו לבצע עריכה גרפית. אז וודאו שאתם מסמנים את הרשימה הבאה במועדפים שלכם- כי אנחנו בטוחים שתשתמשו בה הרבה.

  1. Canva – האתר שאנו משתמשים בו כשאנו רוצים ליצור תמונה לוכדת תשומת לב! באתר יש מגוון אופציות לעיצוב התמונה שתוכלו לבחור מבניהם, בנוסף יש מאגר נכבד של תמונות בחינם שתוכלו להוריד, ועוד אלפי תמונות במחיר של דולר לתמונה.

  2. Wordswag– מעוניינים להוסיף לתמונה שלכם ציטוט או טקסט כלשהו? אנחנו ממליצים על האתר הזה, הוא מעניק לכם אופציה ליצור טקסטים מגוונים בעיצובם בתוך שניות בלבד!

  3. Rhonna Desingns– אפליקציה שמעניקה לכם את האופציה ליצור תמונות מרהיבות ביופיין תוך שימוש פונטים ברמת עיצוב גבוהה, מסגרות, ומסכות הכל נכלל ביישום שעולה 1.99 דולרים.

  4. Pic Monkey– אתר המעניק אופציה לעיצוב תמונות בחינם, האתר מאפשר יצירת תמונות מאפס, עריכה או שיפור כללי של הנראות של התמונה הקיימת.

רוצים לקבל טיפים ומידע ישירות למייל?

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו

חדש מהתנור!

מדיה חברתית

8 סיבות להשקיע במדיה חברתית עבור העסק שלך

אנחנו מדברים פה הרבה על רשתות חברתיות ונותנים הרבה טיפים לניהול נכון של העמוד העסקי. אבל למה בכלל צריך להשתמש ברשת חברתית? בשביל מה צריך את זה בכלל? למה להשקיע את הזמן בחשיבה יצירתית, בנוכחות חברתית ועוד?
שיווק ברשתות חברתיות

למה רשתות חברתיות חשובות לעסק שלך?

קמתם בבוקר, צחצחתם שיניים, ובזמן שאתם מכינים לכם את הקפה-אתם כבר גולשים בפייסבוק או בטוויטר שלכם דרך הסמארטפון. לא כך?
בניית אתרים

בניית אתרים בצורה הנכונה מעודכן ל2020

יותר ויותר עסקים ואנשים פרטיים מבינים שללא נוכחות ברשת הם למעשה בלתי נראים לכמות נכבדת של הקהל – בין אם של לקוחות או של קוראים. 
קידום בגוגל

איך מנוע חיפוש חושב?

מי ממכם לא משתמש בגוגל כאשר אתם רוצים למצוא משהו באינטרנט? אנחש שאתם מבקרים בו עשרות פעמים ביום, ואף כל כך התרגלתם אליו שאתם אפילו מקלידים את שם האתר במנוע במקום להקליד את כתובתו. אך האם פעם שאלתם את עצמכם איך המנוע חושב ועובד?
איך מגייסים לקוחות לעסק

איך מגייסים לקוחות לעסק ב 2020?

הלקוחות דורשים לקבל את המידע או השירות בצורה המהירה ביותר ולהבין מיד מה כל עסק מציע, מהצד השני, בעלי עסקים לא יכולים לחכות למהלכי שיווק ארוכים ורוצים לקבל תוצאות מיידיות.
חנות אינטרנטית

למה אתם צריכים להקים חנות מקוונת באינטרנט?

יותר ויותר אנשים בישראל ובעולם מבינים את היתרונות של חנות וירטואלית, ומרבים להיכנס לחנויות השונות ולרכוש דרכן מוצרים. אז מהי בעצם החנות המקוונת?